Ako prirodzene spevniť poprsie?

adrika6561
22. okt 2021

Ahojte chcem sa opýtať čo by ste mi odporučili alebo čo ste robili aby ste spevnili q trochu zväčšili poprsie. Po dvoch dojčeniach mam prsia škaredé a chcela by som trochu to napraviť. Nechcem operačné riešenia. Za každú radu vopred ďakujem

syslik81
22. okt 2021

keby sa to dalo neskonci tolko zien pod nzom .. kazdopadne ak niesu ovysnute velmi a nie velke tak zacat cvicit ..alebopribrat -kde nieje istota ze priberes zrovna tam kde chces ...

adrika6561
autor
22. okt 2021

@syslik81 mam ich veľké a ovisnute

trema
22. okt 2021

To nespevnis, je to tuk a zlaza, sval je pod tym.. ak nechces operaciu, musis sa s tym naucit zit, ine riesenie nie je

telusikk
22. okt 2021

Niekde som čítala, že aj cvičiť hrudník pomáha. Ženské kliky a podobné 🙂 Za vyskúšanie nič nedáš 🙂

adrika6561
autor
22. okt 2021

@trema ja len som sa opýtala ci sú nejaké produkty ktoré by to trochu spevnili. Cviky budem robiť a chcela som niečo na prírodnej báze skúsiť. Nie som na tom tak zle aby som to riešila operacne. Len pre svoj dobrý pocit ze ešte vyzerám dobre sa nejak trochu udržiavať

banderaska29
22. okt 2021

ja klikujem, chodím na box - spevnili sa mi 🙂 ale mám malé prsia ktoré neboli moc ovisnuté. 🙂

acrobaleno
22. okt 2021

@adrika6561 Produkty na to nefungujú, žiadne tabletky na to nie sú. Iba operácia.

banderaska29
22. okt 2021

@acrobaleno presne, ja aj tak pojdem na opku... ale musím povedať že sa mi naozaj trošku spevnili aj priatel povedal že je to vidiet... 🙂

syslik81
22. okt 2021

Produkty naleju prsia vodou ale jak prestanes jest tak zas splaaknu.. velek ovisnute uz nepostavis ani cvicenim.. tam je uz problem so zlazou ..