Ako oddialiť menzes?

12. jún 2023

Žienky 19.6 mám dostať menzes a 22.idem preč
Existuje niečo na aby mi meškali 2 týždne ?
Lebo od 22.6 až do 8. Sme na dovolenke
Ďakujem

isadoraisa
12. jún 2023

tabletky

vanilkovazmrzka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
12. jún 2023

Par dní pred menzesom nasadiť Norerhisteron od gynekológa a celý čas čo budeš brať nedostaneš po vysadení do 2,3 dni

yanni
12. jún 2023

nepomozem. Ja som toto tiez este davno riesila, stale, jezis, porazi ma a podobne myslienky. Uz roky neriesim. mas menzes pravidelny? Ako dlho? Ved ked ti pride nacas. mavas ho nejakych 5 dni, tak je lepsie normalne dostat a ten 1-2 dni na zaciatku dovci, to uz ti bude konci a mas pokoj celu dovcu. A nemusis sa nicim napchavat a rozhadzat si cyklus.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
12. jún 2023

Jedine tablety od gynekológa. To je najspolahlivejsie. Aj keď tiež nie 100%, sú ženy ktorým ani toto nezoberie.

surama
12. jún 2023

Ved na dovolenke ti uz bude koncit. Tie 2 dni prezijes a potom si vklude uzijes dovcu. A tak si kvoli 1-2 dnoch chces rozhadzat cely cyklus? Neblaaazni 🙂

a_alexandra_a
12. jún 2023

Presne. Prvé dva dni býva najsilnejší, to prežiješ doma a potom ďalšie 2-3 dni vydržíš. Nerozhádž si celý cyklus kvôli tomu

lamadore
12. jún 2023

Tiež radím neodďaľovať.Odporúčam tablety ascorutin,ktoré na fóre raz tiež niekto poradil.Mne pomáhajú v prvých dňoch,keď je to najhoršie.Postupne znížia krvácanie a podľa doby užívania ho vedia aj skrátiť.

autor
12. jún 2023

@luccija super ďakujem veľmi pekne .. teraz som tam bola a áno dal mi tie tablety

sweet20
12. jún 2023

@jj298 ved kazdy den je tu presne ta ista diskusia 😂

yanni
12. jún 2023

@sweet20 noooo lebo prislo leto, prazdniny a cas dovoleniek. Ved vies, kazdy rok to iste. Ako napr. vo vianocnom case "ukaz mi tvoj stromcek". grrrrr

sweet20
12. jún 2023

@yanni hej ale staci sa hodit do tej skupiny a tam je tych tem milion

yanni
12. jún 2023

@sweet20 tak ale vies ako to tu "bezi"😂

siska53
12. jún 2023

Je na oddialenie menzesu, ale neodporucam.. rozhadze cyklus, ze dovi..

majlo1234
12. jún 2023

Pokial nemas menzes bolestivy, ale vadi ti len ten diskomfort, odporucam vsetkymi desiatimi menstruacny kalich. Ja som naskocila na tuto vlnu neskoro, ale nechapem, preco som ho neskusila skor. Rano a vecer v sprche vyprazdnis a cele dni a noci ani nevies, ze mas menzes.