Ako minimalizovať celulitídu?

stephie333
12. mar 2020

Viem, že sa jej úplne nezbavím, ale ako ju minimalizovať? Tento rok mám 30-ku na krku, meriam cca 163 cm a cca 57kg (pribrala som 5kg :( )
Čo by ste mi odporúčali? Keď sa na seba pozriem v zrkadle, keď skúšam oblečenie, tak mi je z toho do plaču :( Mala ju aj moja mamina. Dokážem ju aj napriek tomu minimalizovať?

aylinn
12. mar 2020

@stephie333 veľa vody, cviky na zadné stehná a zadok v kombinacii s kavitaciou a presoterapiou 👍

kiki68
12. mar 2020

Za mna je to aj o strave, vela potravin, co davaju prirodzeny detox, jablka, mrkva,zeler, cvikla. Ako ja som takyto jablkozrut od decka a celulitidu nastastie nemam ani v tehu. Lenze ja srotujem cele roky takto ovocie a zeleninu. A vyhybat sa potravinam, co zadrziavaju vodu. K tomu samozrejme pohyb, mne velmi pomohli kolieskove korcule. Proste tu prdel a stehna vybehat. Ale ta strava si myslim, ze je kluc. Hlavne kolegyne, co piju vela kavy a jedia malo ovocia a zeleniny som si vsimla, ze uz okolo 20tky maju teda poriadnu celulitidu. Ako nieco dostaneme genetikou, ale zase s tym treba vydrbkat inak.