Ako mám postupovať u gynekológa?

riaska223
4. mar 2022

Ahojte potrebujem poradiť ako mám postupovať gynekologa najprv sa ide ku sestričke potom sa má ísť do kabínky z ktorej rovno k doktorovi. Mám sa v tej kabínke rovno už aj vyzliecť alebo mám ísť normálne ku nemu a nechať nech ma vyzve on ?

mina0202
4. mar 2022

@riaska223 rovno vyzleč keď sa necítis dobré tak si obleč nejaké dlhšie tričko alebo sukňu a dáš dole iba silonky a už

cherry_cherry
4. mar 2022

Tak neviem, ved kazdy to ma inak. U mojho prides, sadnes na stolicku, opyta sa ta zopar veci. Potom povie, ze mozete sa ist vyzliect. Ides, vyzleces sa, sadnes si na kozu a on pride a vysetri ta.. ak nevies co mas robit, ci sa uz vyzliect, tak sa ho proste opytaj (alebo sa ak tam nie je este lekar ale iba sestricka, tak sa opytaj jej) 🤷‍♀️

lintu
5. mar 2022

Spýtaj sa radšej priamo tam niekoho. Alebo napíš, kam to vlastne ideš a možno ti aj tu niekto poradí.

nelca84
5. mar 2022

@cherry_cherry presne, u mojho tiez tak. Naco hned vyzliekat, vsak mozno som prisla pre nieco ine...

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mogaa
5. mar 2022

nuž daj si sukňu, v kabínke si vyzleč silonky, nohavičky a daj si ponožky....alebo sa to rieši dlhším pulovrom aby si tam nebola nahá...

nikolani
5. mar 2022

@riaska223 počkala by som na vyzvanie, prípadne sa najprv opýtala. Ešte sa mi nestalo, že by doktor čakal, že mu tam hneď nabehnem vyzlečená 🙂 (aj keď sa k nemu chodilo cez kabínku). Každý sa vždy najprv popytal a potom ma poslal vyzliecť.
Ale ako píšu aj baby vyššie, každý doktor to môže mať inak. Prvý krát počkaj/opýtaj sa a druhý krát už budeš vedieť, ako to tam chodí.

riaska223
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikdenikto
5. mar 2022

@riaska223 môj doktor a sestrička majú oddelene miestnosti a aj keď idem vyslovene k dr na ročnú prehliadku tak vždy s ním najprv prehodím pár slov pri stole a potom ma vyzve nech sa ,,zlozim" v kabínke a prejdeme k vysetreniu