Ako ju nájdem na Facebooku?

21. júl 2024

Čaute....🙏Hladam na FB jedno dievča,ona pridava také videa o biblii,o viere... párkrát som to pozrela,ale vypadlo mi ako sa volá.Niektore su ok, niektoré su také kus" zvláštne"
Má aj video,kde cestuje vo vlaku a vraví,ako k nej prehovoril Duch svätý,ze sa ma ísť vycikať.🙄🙈Neviete niekto ako sa volá,ako ju nájsť na FB?Diiiik.🥰🥰🥰

vanilkovazmrzka
21. júl 2024

Psychoska divoka tvorkyna?

walentina7
21. júl 2024

Vcera bola v kosiciach na svätom koncerte na dolnej bráne. Ludia si s ňou pokecali a odfotili sa. 😀

autor
21. júl 2024

@walentina7 ale ako sa volá?Ako ju najdem na FB?

lindous
21. júl 2024

“Divoká tvorkyňa” ako už je napísané vyššie, tak ju nájdeš na sociálnych sieťach 😅

autor
21. júl 2024

@lindous aha... ďakujem, už rozumiem.🙏🫢

niekto2hy
21. júl 2024

Zaujimave,ze sa niekomu prihovori...😀

isis234
21. júl 2024

@vanilkovazmrzka výstih 👍 Podľa je výzoru a očí- manipulátor.. Kresťanka? Je to len jej rúško

walentina7
21. júl 2024

Na FB aj IG má nick.. Učeník Ježiša Krista.

mimka1402
21. júl 2024

@isis234 Ano ona si sama všetko vysvetľuje v mene boha, Boh chcel aby prestala pracovať ako fyzio, Boh jej kúpil letenky... Vdaka nej začal človek chodiť lebo sa modlila.. Do 5min... Samozrejme, že je v sekte.

rozculena
21. júl 2024

@walentina7 ja som divokú tvorkyňu zablokovala a potom mi tam znova vyskočila pod týmto nickom🙈

butterflyeffect
22. júl 2024

@mimka1402 poznala som jednu co tiez tvrdila ze niekoho prebrala z komy na dialku a podobne veci… nakoniec ju zavreli na psychatriu, mala paranoidnu schyzofreniu…

autor
22. júl 2024

@niekto2hy no teraz som pozerala,ze ona aj ihlicie papá a rôzne bylinky, kvety.... taká zvláštna " divoká" osoba to je.. Uvádza citujem: ribim Ježišovi marketing 🤷

autor
22. júl 2024

@mimka1402 presne 🤦🤦