Ako je to s otehotnením pri cystách?

misiatko7
22. jan 2012

Ahojte s partnerom by sme sa chceli tento rok pokúsiť o dieťatko. Ja som v mladosti mala nejaké tie zdravotné problémy, cysty na vaječníku, časté zápaly močového mechúra. Musím si poklepkať posledných pár rokov teda nemám žiadne tieto problémy, ale na poslednom sone mi môj doktor povedal, že teda tú cystu tam stále mám a že ona buď zmizne alebo tam ostane a tak... Je x milión prípadov, kde ženy majú cysty a v niektorých je to problém s otehotnením, a v niektorých vôbec. Robia sa nato nejaké špeciálne testy, vyšetrenia ? Ďakujem

karmelka77
22. jan 2012

Neries, nemysli na to skus to...ja som tiez mala od 19 tich rokov problemy s cystami, vtedymi dokonca tak nestastne praskla ze ma museli operovat a odvtedy stale nejake, absolvovala som mnozstvo injekcii na ich rozpustenie, hrozili mi operaciou atd...stale nejake problemy, jeden vajecnik mam uplne uz malinky z toho a same vzrasty az som si povedala ze to nebudem riesit a skusim otehotniet a na moje velke prekvapenie sa to podarilo na prvy krat...🙂)) je to individualne u kazdeho, ale zaklad je kym nie su problemy s otehotnenim dlhodobe nemysliet na to...psychyka robi vela...drzim palce nech sa to coskoro podari🙂)) mimochodom otehotnela som s cystou na vajecniku 🙂)