Ako dlho trvajú teploty pre 6-tej chorbe?

silviapechmannova
19. sep 2019

Ahojte .. Mám 4 mesačnú dcérku mala 3 dní teploty a teploty už ustúpili bola som na pohotovosti a povedali mi ze to je šiesta chorôba lebo ma vysip po celom telicku teploty už nie sú...a chcem sa spýtať ak s tymto ma niekto skusenosti či po vysipe budú ešte teploty ?

fiafia
19. sep 2019

@silviapechmannova ahoj. Ak je to siesta choroba tak teploty už nebudú a postupne zmizne aj vyhadzanie. Už je to za vami. Držím palce

akcul13
19. sep 2019

@silviapechmannova ahoj, presli sme si tým s dcérkou, neboj sa, nie je to nič hrozné. Teploty by už sa nemali vrátiť

zdenkatv3
19. sep 2019

@silviapechmannova drzim palceky, bude to uz len lepsie, uz to mate skoro za sebou. Zvladnete, z najhorsieho ste vonku ak uz nema teploty, vysyp zmizne 🙂

lucinka1988
19. sep 2019

@silviapechmannova teploty už určite nie a ten vysyp prejde do cca 3 dni

3petka
19. sep 2019

@silviapechmannova už veru teploty nebudú. Celkom pekne to aj zvládla. Mojho zmáhali teploty týždeň a nemohla som ničím zraziť, tak sme skončili na detskom. Akurát sa mu z toho potom spravili pluzgiere medzi prštekami na nohách a cca o tri týždne mu zliezli oba palcové nechty na nožičke.

jaja23
19. sep 2019

@silviapechmannova môj malý po vysype teploty nemal a do 3 dní mu vyrážky zmyzli, ale vyzeral hrozivo. Skóre uzdravenie želám.

whatever1
19. sep 2019

@3petka nemal nahodou 5tu chorobu?

janedoe
19. sep 2019

@3petka to skor vyzera na ruky usta nohy. Moj maly to teraz ma... chvalabohu bez brutal teplot, ale zato s brutal vysypom. Vraj ma kombinaciu 6tej choroby a ruky usta nohy

whatever1
19. sep 2019

@janedoe To som myslela ruky usta nohy. Tiez som si pomylila nazov 😆

lucia147852
19. sep 2019

Ahoj. Aj je to 6. s vysypavanim klesá horúčka. Keď sa vysype úplne, horúčka zmizne. O dva dni cca aj vysyp a bude zdravá 😊

3petka
19. sep 2019

@whatever1 aha ja že ruky noha ústa je šiesta choroba. Myslím že mi to tak aj vraveli abo si zle pametam

jany149
19. sep 2019

@silviapechmannova moj syn to mal ako 9 mesacny....vyrazky znamenaju ze choroba je na ustupe uz po vyrazkach nemal teploty a bol ok

malinajahoda
19. sep 2019

@silviapechmannova moja malá mala 6 chorobu 2x. Po vysype už horúčky nebudú.

silviapechmannova
autor
20. sep 2019

Ďakujem vám všetkým 😊😋 za informácie 😍

silviapechmannova
autor
20. sep 2019

Lepší sa len strašne mi plače a strašne mrzuta 😏

elekat
20. sep 2019

My sme tym tiez nedavno presli a bol to horor na infuziach,kazde dieta je ine,po teplotach je to uz ulava aj pre babo 🙂

jany149
20. sep 2019

@silviapechmannova drzime palce nech je cim skor fit