Ako často ste mali menzes počas dojčenia?

lenkaviki48
29. jan 2021

Maminky ako často ste mali menzes počas dojčenia? Ja som prvú dostala na Silvestra a malí má 4 a pól mesiaca. Teraz trpnem lebo mi neprišla na 28 deň. Môže prísť ak som pred pôrodom mala cyklus 28 dní? Pozor si dávame no obavy mám aj tak. Ďakujem za odpoveď a radu

kubkovamama
29. jan 2021

Pri prvom synovi vobec za celé obdobie dojčenia,pri dcere to bol nepravidelny obtazujuci 2r boj az kym som neprestala kojit.Podla mna to je tak indivindi, že 🤷‍♀️

alikal
29. jan 2021

mne prisla presne 8tyzdnov po porode aj ked som kojila neustale, a bola pravidelna, ale u mna to bola praveze zmena lebo pred porodom som ju mala hrozne nepravidelnu. prve cykly pocas dojcenia mozu byt uplne hociake, ale ak je teoreticky moznost ci nie si tehotna, sprav si test, ziadna lepsia rada asi nepride 😉

tani777
29. jan 2021

Kludne sa Ti moze "pokazit" cyklus..po prvom porode napriek vylucnemu kojeniu slm dostala po 4m,najprv nepravidelne,potom spravidelnel,ale skratil sa,v priemere 21-23-25 dni,viac nie..u Teba to moze byt naopak,ze sa predlzi...teraz mam 4m po porode a zatial nic,tiez vylucne kojim..
Ak si davate pozor,ja by som nestresovala,pockala,pripadne o par dni test,pre pokoj v dusi..ono to zo zaciatku moze byt take nepravidelne,kym nabehne zas normalne 🙂

kikaaa444
29. jan 2021

Ja som mala každý mesiac asi tri krát po sebe . Vždy meškala tak týždeň ... no a ten štvrtý neprišla 🙄🤰🏽 Tiež sme si dávali pozor a to sme v ten mesiac spali spolu len raz 😀 doteraz nechápem ...

lenkaviki48
autor
29. jan 2021

@kikaaa444 my prvý krát od pôrodu po 4 mesiacoch🙈 no ešte to a porazí ma 😒

lenkaviki48
autor
29. jan 2021

@alikal ako na Silvestra prekvapená jeej menzes 😂 ale teraz keď mešká už nie 😏 krpec dáva zabrať za 4 batoľatá 🤦‍♀️

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
deti95060810
29. jan 2021

nikdy som nemala menzes počas kojenie... a to mám 4 deti... niekedy to bol aj rok ...😉

lenkakravcova
29. jan 2021

@lenkaviki48 Pri prvom kým som dojcila, nemala som cyklus, čiže asi 8mes. Potom klasický pravidelne. Teraz ma dcérka 5mesiacov, stále nič.
Kamarátke sa ale dosť cyklus rozhadzal, takže je to veľmi individuálne.

kulumulu123
29. jan 2021

@lenkaviki48 pri dcére na jej prvé narodeniny nepravidelne ešte rok chodila hocikedy dojcila som takmer 3r, a pri synovi po 8tyz hneď super pravidelne každý 28 deň má rok a dojčím stále

ingelika78
29. jan 2021

@deti95060810 Ja tiez, prvu menstruaciu som dostala ked mal maly 14 mesiacov - potom uz viac menej pravidelne (ale vtedy som kojila uz len 2/3 krat denne).

desore
31. jan 2021

1.dieta po 8 mesiacoch, 2.dieta po 22 mesiacoch 😲. Aj dr. sa cudoval.

lenkaviki48
autor
16. feb 2021

Prosím🙏 poraďte ukázal by mi test pozitívne meškanie menzesu 19 dní? Naďalej kojím a som s toho v strese 🙄 ukazuje mi negatívny. Objednávam sa k ženskému termín je ďaleko keďže môže pár žien vyšetriť kvôli covidu 😏. Ďakujem každej za odpoveď