Ako často si vymieňate spodnú bielizeň?

4. aug 2022

Ahojte, preto sa pytam, lebo mne svokra povedala, ze gatky sa kazdy den menit nemusia, ze iba vtedy ked ma zena kramy. Zeny, mam dost :((

janinah
4. aug 2022

A podmeeee.nalozme tej svokre.co to dá...
Vieš.ze boli aj časy kedy sa gate nenosili vôbec?
A odpoveď na otázku..mením tak často ako treba.

bessie12
4. aug 2022

To bude zas diskusia 😀 presne tak ako pise @janinah . Menim tak casto ako treba.

autor
4. aug 2022

Svokra asi gety nemeni.Ej tej musi pachnut😆😆😆

autor
4. aug 2022

@janinah ja sa uz na tom iba smejem,lebo by ma z nej je*lo.

bessie12
4. aug 2022

osobne si neviem predstavit nemenit si spodne pradlo kazdy den. Ved to je nehygienicke a smrdi to 🤢

1angelika
4. aug 2022

zase sa niekto nudí..no mením si raz za mesiac.

maca1984
4. aug 2022

Na Vianoce.
aká otázka, taká odpoveď.

ukulela
4. aug 2022

Ty svokru sotva mas....

beata_k
4. aug 2022

Jedny nosim 4 dni. Kazdy den otocim na inu stranu a potom naruby 😃

marsmykkok
4. aug 2022

@janinah súhlas. Ja napríklad podprsenku si nemením každý deň v zime, lebo sa nepotím a plus robím z domu, teda oblečiem si ju napríklad é 09:00 a o 17:00 sa osprchujem a dám pyžamo . Som za to väčšia humusáčka aká tá čo ju má napríklad od 05:00 do 22:00 (ešte viac hodín ako ja) ale dodrží pravidlo že mení po dni? A samozrejme v lete ked idem na túru a spotím sa, mením si napríklad aj v priebehu dňa. Vždy treba riešiť pri oblečení či sa človek spotí, je špinavý a tak a nie že koľko dní to má na sebe...

srdeenko19
4. aug 2022

Každé ráno po sprche čisté do prace, plus večer po sprche na noc čisté. Ale poznam také, áno, svokra 😅 ktorá nosi aj par dni tie isté. 🤢🤢

majkabajka321
4. aug 2022

To je ešte nič na druhej strane,ja som mala kamarátku ktorá si nechcela meniť a keď bola mensia tak jej mama sa naštvala vzala všetko spodné prádlo vyhodila ho že načo jej bude a chodila tak týždeň bez akékoľveho spodneho prádla a hneď si rozmyslela čo si bude meniť 🤷

pazdura
4. aug 2022

Ja nosím pánske slipy a mením podľa potreby, ak sa náhodu poderavia alebo inak znehodnotia ale tie čo mám s kauflandu mám iba na vianoce také s bombulkamy a výsostne periem len ručne v čistej vode 😉 tak ma to naučila svokra ktorú nemám....

bluka2
4. aug 2022

Možno sa po prechode niečo zmení, ktovie 😆

miskakyska
4. aug 2022

.. ešteže existujú svokry,kamky,sestrenice..😁

Skôr mi príde,že ty sa čuduješ dennej výmene bombardakov,lebo koho svokra sa už stará do výmeny spodného prádla..nikoho

xena0
4. aug 2022

Zaujímavé debaty so svokrou musíte viesť 😂😂

dievcacitajucelist
4. aug 2022

No osobná hygiena je zaklad pre mňa...poznám jednu rodinu, kde si deti menia spodné prádlo len 3x do týždňa tak to sa mi zda fuj 🙄

hors
4. aug 2022

Fuuu, berem pukance toto bude zaujímavé 🤣🤣🤣

estrella5
4. aug 2022

Nech si každý mení ako uzná za vhodné 😊 Niekto si vymení raz za týždeň a ja napr.som.schopná použiť za deň aj štvore ponožky a troje nohavičky 🙈😁 Čo tiež nepovažujem za úplne OK... 🙈 Za to podprsenku mením menej často ako sa odporúča 🙃

simona1306
4. aug 2022

tak toto je diskusia o tom, ze autorka nema rada svoju svokru a ide sa vyzit na tom, ze zeny na MK budu rozpravat aka je svokra humusacka. A autorka sa bude smiat a hladkat si ego 🙂 gratulujem ....

domka222
4. aug 2022

Len raz 24.12. Konečne sa to kráti a budú čisté. Že ti to nie je vôbec trápne. Čo potrebuješ poradiť, ako často máš meniť?

marisoul17
4. aug 2022

@domka222 nechceš datum zmeniť? Napr. Nový rok: nové gate, a ešte aká symbolika 😀

slovenka753
4. aug 2022

@marsmykkok och tak to ja som úplne prasa. Leob podrdu dám prať len keď ma napadne 😅

asocial
4. aug 2022

Zas hygienicky uchyl! Ma tato diagnoza pomenovanie? Pises tie prispevky pre zabavu alebo ta to vzrusuje?

autor
4. aug 2022

@asocial preboha zeny! Ved tato tema je realna! Clovek tu uz nemôze nic napisat,lebo uchyli,ktori tu pisu,to vsetko kazia! Ja ichyl nie som !

autor
4. aug 2022

@domka222 to nie ja,to svokra ma s tym problem.

autor
4. aug 2022

@simona1306 az na to,ze svokra je naozaj humusak

maca1984
4. aug 2022

autor-ka, Ďakujeme za oznam o tvojej svokre. Buď hrdinka a povedz jej to do očí. Tak ľahko sa kydá anonymne na soc. sieti, že?

simona1306
4. aug 2022

no dobre tak je, co ti pomoze ked ti to potvrdia aj tu ? Budes lepsie spat ?

domka222
4. aug 2022

@marisoul17 máš pravdu. Par dní hore dole 🤣

Autorka, to ty máš s tým problém, keďže to potrebuješ riešiť na fóre