Ako bojujete s nadmerným ochlpením?

16. okt 2021

Ahojte, je tu niektorá kto trpí nadmerným ochlpením? Ako s tým bojujete? Ja začínam mať z toho depresie. Ďakujem 😔

sunshine_18
16. okt 2021

Ahoj ja mam tiež problém, jeden deň sa oholim na druhý môžem znova.. Rastu mi normalne chlpy tvrdé aj na bruchu okolo pupka, tiež s tým bojujem ale treba sa zmieriť a prijať to.. Je to tvoje telo bud vďačná zato ze si zdravá ❤️

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
16. okt 2021

Ved predavaju rozne pristroje depilacne. Philips Lumea...Idu Vianoce, pytaj si ako darcek od muza.

zuzickazah
16. okt 2021

treba dat vysetrit hormony a stitnu zlazu, plus epilacia v salone pomoze

ema_a
16. okt 2021

Ahoj keď som bola menšia mala som s tým taktiež problém no stačí sa oholiť tak raz za týždeň a pol a na oko sa to preriedi. Môžeš skúsiť aj lejzer ten pomáha trochu preriedi korienky a nemusíš sa holiť tak často alebo bezbolestna depilácia len na to treba mať peniaze. A depresie z toho mat vôbec nemusíš vec ktorá sa dá rýchlo odstrániť 😁

h2
16. okt 2021

Nemaj depky z niečoho, čo je riešiteľné. Ja som ako mladá mala tiež podobné problémy a hoci som z toho mala veľké komplexy, nedávala som to najavo, práve naopak, snažila som sa pôsobiť, že je mi to jedno. Napríklad, keď sa v nejakej debate zvrtla reč na chlpy, povedala som, že čo sa chlpov týka, som žijúci dôkaz toho, že človek pochádza z opice. Všetci sa zasmiali a trápny pocit sa nekonal. Neskôr, keď som si čo-to našetrila, investovala som do profesionálneho odstránenia chlpov laserom. Netvrdím, že som sa ich zbavila úplne, ale je to v takom štádiu, že keď sa aj niekoľko dní neoholím, nie je to vidieť. Keď sem-tam niečo vyraší na tvári, vytrhnem to pinzetou. A mám pokoj.