Aké máte skúsenosti s clostilbegytom?

stanka810
28. mar 2012

Mám syndróm PCO a rok sa snažíme o bábätko a zatial nič:(

labanka
28. mar 2012

vraj podporuje ovulku......co este beries na PCO ?

soldi
28. mar 2012

@stanka810 nechces ist radsej do temy syndrom P(re)CO? tam Ti daju baby vycerpavajucejsie odpovede.

clostilbegyt sluzi na stimulaciu vajecnikov, je to anabolicke steroidum, nemal by sa uzivat viac ako 6 krat za zivot. otazkou je, ze kde je u Teba problem. ak mas skornatene vajecniky, tak samotny clostil nepomoze. ak mas nepriechodne vajcovody, tak tiez nie. ak mate zly spermiogram, takisto nie. v prvom rade je potrebne vysetrit tieto veci a az potom nasadit hormonalnu liecbu tazkeho kalibru.

a este jedna vec, ak mas skutocne syndrom PCO odporucam test na inzulinovu rezistenciu, ak Ti ju zistia, budes uzivat metformin. vdaka nemu otehotnela vela mojich kamosiek a ziadny clostil nepotrebovali.

no a odpoved na Tvoju otazku 🙂
uzivala som 3 mesiace 1 tbl denne 5-9 dc, lebo som mala dlhe cykly. tie sa skratili. otehotnela som vsak az o dva cykly neskor, kedy som uz clostil nebrala.
medzi neziaduce ucinky clostilu totiz patri znizena sliznica (oplodnene vajicko ma problem uhniezdit sa) a vyschnutie ovulacneho hlienu (spermie maju problem prezit cestu k vajicku)