Absolvovali ste konizáciu u Kocha v Bratislave?

agi7717
17. sep 2020

Ahojte prosím vás tie ktoré ste boli na konizacii u Kocha v BA ako ste dopadli? Ktorú dr/dr ku mi odporúčate?? Kam treba volať keď sa chcem objednať na konizaciu? Ďakujem

ivkazba
17. sep 2020

Dopadla som dobre. Mám pocit že už si sa na skúsenosti s Kochom pýtala. Ja chodím k primárovi Marešovi, ale neviem či sa dá k nemu "objednať" na konizáciu ak nie si jeho pacientka. Objednáš sa na telefónom čísle, ktoré nájdeš na webe.

agi7717
autor
17. sep 2020

@ivkazba ty si bola na konizacii u Kocha? Alebo si tam iba rodila? No ja mam ist do Ružinova n a konizaciu ale cítila by som sa lepšie keby som isla radšej sem

ivkazba
17. sep 2020

Na konizácii som tam bola. Rodiť som tam nerodila, ale ak by som mala to šťastie ísť ešte rodiť, tak jednoznačne Koch. Ja tam mám aj všeobecne svojho gynekológa, aj pohotovosť v noci som tam už využila.

agi7717
autor
17. sep 2020

@ivkazba ďakujem za odpoveď, no uvidíme ku ktorému dr vi ma dajú ešte som tam nebola nikdy ale ked budem spokojná tak sa dám tam preradiť

agi7717
autor
17. sep 2020

@ivkazba prosím ta ešte sa ta spýtam isla si v ten deň domov? A nemusela si tam ostať kvôli pozorovaniu keby náhodou by si mala nejaké ťažkosti?

agi7717
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivkazba
17. sep 2020

@agi7717 išla som domov na druhý deň

24seli
19. jan 2021

@agi7717
@ivkazba ahojte tiez ma to u Kocha caka, ale ze vsetky info mi daju az tam den pred operaciou ked pojdem na covid test a anesteziologicke vysetrenie. Ak by ste mali cas prosim napisali by ste mi ako to tam prebiehalo? Ze co si mam zobrat a co cakat? Ja som z toho dost v strese, tak by som to rada vedela skor ako den pred operaciou 🙂

agi7717
autor
19. jan 2021

@24seli ahoj to ti všetko povedia deň pred operáciou a vôbec nemusíš byť v strese, ja som tam rano na 7 dosla, prijali ma na izbu tam som čakala do pol 10, dali mi injekcie, potom som čakala na izbe pol hodinu kým oblbovacka začne účinkovať, mne to inac vôbec nezabralo :D a potom ma zobrali na operačku dali mi narkozu ani neviem ako som zaspala a už som sa hneď aj zobudila cca za pol hodku. Potom som dostala jest az po 5 hodinách lebo skôr som nemohla jest ani piť, len trosku vody a o 6 tej večer ma pustili domov, mňa pustili domov lebo som iba trosku krvacala vlastne špinila ale každá sme iná. Keby si krvacala tak ta tam nechaju do ďalšieho dňa do rána a potom ides domov. Veci iba pyžamo, lebo papuče ti tam dajú a zubnú kefku, pastu keby ta tam nechali cez noc ale aj uterák ti tam dajú skoro všetko. 🙂

24seli
21. jan 2021

@agi7717 ahojky dakujem velmi pekne za odpoved!!! 🙏😀
No ja som strasna stresacka takze sa bojim a aj sa budem pred. Uz po bude dobre ale lred ja proste vzdy stresujem aj ked sa to snazim nejak potlacit, ale moc mi to nejde. Super tak si vezmem len tu koselu a kefku s pastou, pre istotu nabijacku 😂 a vlozky asi nie?
Naladovka ti nezabrala? Haha to je jedine na co som sa tesila ze zazijem naladovku 😂 to len zartujem samozrejme, ale teda bola som zvedava na ten pocit. Ale nevadi hlavne nech je vsetko ok. Cize tam aj jest davaju? To som nevedela, ale super teda si nebudem nic brat so sebou.

24seli
21. jan 2021

@agi7717 a uz po zakroku si mala vaetko ok?

24seli
26. jan 2021

@agi7717 ahojky prosim ta a po prebudeni je to ako? Mozem hned chodit? Ja jedine operacie co som mala boki cisarake a to som 24 hod musela lezat ale to je ine tak by som chcela vediet ako je to po tomto. Ze aj dostat sa k mobilu a aspon muzovi napisat ze uz som po ci sa bude dat.

silviatko
15. dec 2023

@agi7717 prosim vas a predoperacne na ake ste boli..robil vam obvodny co ste potrebovali..dakujem 🙏

24seli
15. dec 2023

@silviatko ahojkyne robila predoperacne obvodna. Ona vedela co ma spravit je to nejaky standard. Ja som nehovorila co konkretne.