Absces medzi vagínou a análom

esusi
10. máj 2020

Ahojte zienky potrebovala by som sa poradit co robit ak si niektora presla podobnym asi pol roka po cisarskom sa mi spravil Abces medzi vaginou a analom ten mi narezali drenazovali ale sa to nezahojilo MR pptvrdil fistulu ale nevideli kam vedie cesta sla aj do creva aj do vaginy ale nikam uplne poslali ma na gynekologiu na dokladne prezretie ci najdu vchod nenasli nic to iste sa opakovako aj na proktologyckom kde vraj lekar videl prepojenie a najradcej by mi tam zaviedol hadicku aby so fistula odychla mala by som tam velky pearsing cez rit to som zavrhla stym ze druhe odporucanie bolo to chirurgicky odstranit to sa aj spravilo v Novembtri 2019 zial bolesti pokracovali nehojilo sa to prepojenie z crevom nenasli ale po 2 mesiacoch sa abces a fistula vratili na hradzi lekar pozna nato len liecbu a to vyrezat lieky vraj neexistuju ani ina varianta a úspešnosť ze sa to vrati opat je 80% a donekonecna to operovat nemam chut 3 tyzdne po op som chcela zomrieť z tych bolesti ako tak to preslo ale bolesti a vytok odtial mam dodnes. Lenze by sme chceli dalsie babo a ja neviem co mam robit uz 😑 bojim sa ze potratim zijem v At a tu sa k niekomu dostat je zazrak nik mi nevie pomoct nikto nic nevie proste zufalstvo

kiki68
10. máj 2020

@esusi tiez zijem v at, mozes ist k niekomu sukromnemu konzultovat priamo. Zalezi ake mas moznosti. Mozno tiez chirurgia priamo na akh.

eriksonka1234
10. máj 2020

@esusi ak chceš, napíše ss, v žiadnom prípade si to nedaj rezať.

klaudia1212
26. okt 2022

@esusi ahoj prosím ta mozek otazku ohladne abcesu prosím