Ablácia endometria

icejane
27. okt 2016

Ahojte, niekto kto to podstúpil, po prípade nejaké skúsenosti? lekár mi navrhol abláciu maternice, ale váham... na internete je toho o tom strašne málo 😒 Ďakujem

icejane
autor
2. mar 2017

Nikto nič? ☹

katka19800
17. apr 2017

@icejane Ahoj ja som presne opačný prípad. Chcem tento zákrok ale neviem kde a kto ho vykonáva. Vieš mi pomôcť? Ďakujem 🙏

icejane
autor
19. apr 2017

katka19800 ja som dostala odporúčanie na dr. urdzik peter v košiciach

bobana297
26. apr 2021

@katka19800 ahoj no co podstupila si? Mne teraz navrhla tu termoblacia endometria. A nic na nete nie je

katkaking
30. máj 2022

Ahojte, pred vyše týždňom som bola na termoablaciu endometria, kto ste absolvovali, viete mi dať viac info? Ešte spinim, trosilinku, ale čerstva krv stále, je to ok? Koľko ste sa z toho zostavovali?

cernusik
23. máj 2023

@katka19800 vidím,že stará téma,ale podstúpila si nakoniec tú ablaciu? Mne ju dr.odporucila kvôli silnému krvácaniu počas menštruácie, v januári som bola na kyrete - polypy,no žiadna zmena. Mám 44 r a vôbec neviem, čo od toho čakať

cernusik
23. máj 2023

@katkaking ahoj,s odstupom času ako hodnotia tento zákrok? Šla by si znova? +A - , môžeš prosím ťa nejak zhodnotiť?

cernusik
23. máj 2023

@icejane ahoj,prosím ťa,ak si podstúpila ablaciu maternice, napíšeš mi, prosím ťa tvoju skúsenosť? Ďakujem

torpilla123
27. sep 2023

@all ahojte, caka ma ten zakrok tiez, je tu niekto, kto vie dat realne skusenosti po zakroku, aj ohladom zotavovania sa, atd.? Dakujem

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macilaci
27. dec 2023

@miriam11 ahojte. Aj mne to navrhli. Môžte niekto dať info?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucka250919
18. sep 2024

@all Ahojte, vidím že táto téma je už staršia ale tiež ma to zaujíma. Ja mám zatiaľ skúsenosť od jednej kamošky, ktorá si to pochvaľuje ale chcela by som tiež viac skúseností. na internete som našla že sa to robí už v každej nemocnici tak by som chcela tiež nejaké skúsenosti od ďalších žien. https://www.zdravamaternica.sk/gynekologicke-od...

bluka2
Včera o 18:37

Ja na to idem zajtra. Dr. mi hovorili, že úspešnosť na zastavenie silného krvácania je 50:50… škoda, že tu neviem najst skúsenosti, ako dopadli ine ženy