2,5 ročné dieťa má problém s prieduškami

ines70
13. sep 2017

Prosim o radu mame 2.5 roka a od 7 mesiacou nas trapia priedusky pri kazdej nadche ci kaslu mame vzdy aj priedusky niekedy trosku niekedy viac .Berieme aj Flixotaj kazdy den 2 krat aj Berodual ked sme chory neustale antibiotika vseliake sirupi.Chcem sa spitat neaky sirup na vykaslavanie s ktorym mate dobre skusenosti ktory vam pomohol dakujem za odpovede

3009
13. sep 2017

@ines70 kúp si inhalátor - inhaluj Vincentku 2x denne a uvidíš, že nebudete musieť užívať toľkokrát antibiotiká. Myslím, že ti ho môže predpísať aj pľúcny lekár, ináč my máme Omron comp AIR stál cez internet cca 55 eur a je to super.

ivushka19
13. sep 2017

@ines70 najskor by som vymenila berodual za ventolin, kupit inhalator ako radili vyssie, podporit imunitu a zbehnut k alergologicke.... Ak sa stav nezlepsuje, chodte do srobarovho ustavu, robia komplexne vysetrenia, problemy s prieduskami moze sposobit aj reflux..... ako dlho beriete Flixotide?

tancik
13. sep 2017

@ines70 presne ako píšu maminky vyššie urobte toto ...moj syn ma taký istý problém ja to podporujem ešte vitamínmi Vitaaktivom a colostrum tri mesiace nebol chory...viem vám to zohnať aj by ste chceli

julinka66
13. sep 2017

Ahoj čo tak vyskusat solnu jaskynu mam dobre skúsenosti

ines70
autor
13. sep 2017

@ivushka19 ahoj od marca to berieme ato stale splacom zakazdym place tak neviem ci by inhaloval a alergo.nam dala racer Berodual ze neni taky silny ako ventolin

ines70
autor
13. sep 2017

@ivushka19
a ten berodual berieme len ked je chory

ivushka19
13. sep 2017

berodual som vysadila po 2 dni..... velmi nam nezaberal a po dalsie, sposobuje busenie srdca, pre tak male dietatko je to velka zataz.... aby ste neskor nemali zase problemy inde..... Od marca to beriete v kuse? Liecba Flixotide sa berie 3 mesiace, maximalne 4 mesiace pri vaznom stave a potom sa vysadzuje..... To beriete na zaklade odporucani lekarky? Treba ju zmenit....

jaja26
13. sep 2017

@ivushka19 flixotide sa berie dlhodobo, ak to určite alergolog, určite nie len 3 alebo 4 mesiace...boli sme pri dvoch alergologickach a obe to potvrdili

ines70
autor
13. sep 2017

@ivushka19 flixotide berieme 2 krat zaden a berodual ked mame chytene priedusky a to 5 dni a postupne vysadit do tych 5 dni nam zatial pomaha

ines70
autor
13. sep 2017

@jaja26
aj nam to dala alergologicka a zatial nam to pomaha mavaly sme zapal pridusiek a maly az piskal chrcal teraz len sem tam chrci ale len trosku

ivushka19
13. sep 2017

@jaja26 nebudem sa hadat, 4 odbornicky mi povedali, ze sa to takto uziva, co lekar to nazor.... kazdopadne je to kortikoid a dietatu by som to nedavala dlhodobo

ines70
autor
13. sep 2017

Co davate na imunitu ?

ivushka19
13. sep 2017

@ines70 pokial viem, pri chorobe sa davky zvysia a ked problemy ustupia, davky sa pomaly znizuju az sa liek vysadi. Je to kortikoid, urcite by som to nedavala tak dlho bez prestavky.....

ines70
autor
13. sep 2017

@ivushka19
Veru kazdy lekar povie nieco ine .

mwt
13. sep 2017

Ja mam obe deti prieduskove, to su nase vecne choroby, obstrukcne bronchitidy, kazdy sopel a nadcha tak skoncili, uz dvakrat sme boli v srobarovom, ziadne priame priciny,npreco to mame stale dokola nam nezistili, dlhjodobo uz rok v kuse inhaluju flixotide, teraz mensiremu Menili na ecobeg a ventolin zmeniili na berodual, vraj ten ventolin sposobuje to busenie srdca. Mala teraz v auguste uziIvala mesiac bronchovaxom - nieco ako posilnenie imunity, teraz nastupila do skolky, som zvedava do kedy zvladneme bez choroby. Okrem toho uz dva mesiace do nich tlacim zeleny jacmen a chlorellu, vysadila som inhalovanie a cakam akurat kedy to vypukne, zajkad je poriadne vyplachovat a fukat nos, my to sice zvbladame na 1 ale predaa nam to vDy sklzne aj na prieduaky ☹ proste su deti, co su na to velmi nachylne... Ale tiez to nevzdavam a snazim sa robit uz.

otila1
13. sep 2017

@tancik ktore colostrum odporucate? Na trhu je ich na mraky... Kludne aj IP.

ivushka19
13. sep 2017

@ines70 ak smiem vediet ako silny flixotide beriete?

ines70
autor
14. sep 2017

@ivushka19
50 tku

ines70
autor
14. sep 2017

nam pomaha aj jazvecia mast a krem tymianovy od Justu a aj sprej co mame eukalipsovy sice je chory ale nepiska anechrci ako pred tym

ines70
autor
14. sep 2017

poradte ktory colostrum kupit ?

miskatomy
14. sep 2017

@ines70
U nas bol velmi dobre colostrum od LR

ivushka19
14. sep 2017

@ines70 tak to mate ten najnizsi, to je este dobre.... u nas sa na imunitu osvedcil rybi olej, kupeny v bio obchode, uz ich robia aj s prichutou, detom to berie, staci za lyzicku rano... Takisto vam imunolog moze predpisat lieky na imunitu, to sa berie pol roka, niektorym to pomohlo....

ines70
autor
14. sep 2017

od alergologicky sme maly bronchovaxon ci co zarabalosa to s vodou rano nalacno