19. deň cyklu a bolesti ako pri ovulácii

gabym
20. júl 2022

Ahojte mám 19 dc a už 5 dní mám bolesti ako pri ovulácii a tak zvláštne nafúknuté brucho. Zdá sa mi to pozde a dosť dlho, v prípade ak by to bola ovulácia. Snažíme sa o bábätko, nie intenzívne a v norme tak sa bojím že by tam dole niečo mohlo byť nie v poriadku. Ku gynekológovi viem ísť až na budúci týždeň. Testy na ovuláciu a teho negatívne. Čo by to mohlo byť?

kkovacovak
20. júl 2022

@gabym na čo si si robila tehotensky a ovu test. Už si podľa mňa dávno po ovulacii a ďaleko do dňa menštruácie kedy sa robí test. Nebude to v tomto prípade uhniezďovanie? Počkaj týždeň po termíne ms a urob si tehotensky test tak ako píše návod

loginexistuje
20. júl 2022

A z aleho dovodu chces ist ku gynekologovi ? Ak si nafukniˇuta uvar si feniklovy caj a nejedz nafukujuce jedla

veronikaszabova
20. júl 2022

@gabym moze to byt aj cysta

darinka7991
19. sep 2022

@gabym môžem sa spýtať, ako to dopadlo? Riešim podobný stav aktuálne. Vďaka 🙂

gabym
autor
20. sep 2022

@darinka7991 ahoj no dopadlo to tak že momentálne som v 12 tt 🙂

darinka7991
25. sep 2022

@gabym Vau, tak teda gratulujem! 👏☺️ Ja som nakoniec dostala ATB na zápal vaječníka. No trošku ma táto tvoja správa naštrbila, keďže bolesť síce pominula, ale nafúknuté brucho mi zostalo...ale gynekologička mi robila ultrazvuk a tam by prípadné tehotenstvo, myslím si, predsa uvidela. Ale... trochu mám chrobáka v hlave 😅