15-ročná dcéra užíva Gynex na úpravu menštruácie

mia0001
21. mar 2024

Ahojte, dcera zacala uzivat gynex na upravu menstruacie lebo ju mala nepravidelnu- gynekologicka ma podozrenie, ze funguje na 1 vajecnik.
Kazdopadne som gynex stale odkladala a cakali sme, ze sa to nejak upravi, nakoniec ma zlomili, ze mame do toho ist a otazka znie- dcera uzila zatial tie prve 3 tyzdne a potom je pauza, po pauze zacala uzivat znova lenze menstruacia neprisla vobec uz to bude skoro 14 dni, neviem ci mame upodozrievat gynex..mate niekto skusenost? Dakujem.

angela85
21. mar 2024

a gynex ste začali používať na koho rady? Poradila gynekologická? Gynekologická jej urobila vyšetrenie aj sono? Ja neviem,ale mne sa zdá,že menštruáciu sa mi upravila až po osemnástke. Ja si musím gynex len chváliť. Mne veľmi pomohlo. Cyklus som mala 21-24 dni,veľmi bolestivý ovolaciu a prsia sa týždeň pred strašné naliali a boleli. Ako používam gynex mám menštruáciu 27 dní,ovolaciu uz vôbec necítim a ani boľavé prasia pred ms nemám.

stellarstar
21. mar 2024

V 15tich jej môže byť ms nepravidelná takže doplnky by som neužívala

mia0001
autor
21. mar 2024

@mia0001 ano na zaklade gynekologičky som jej nasadila Gynex. Ma aj cystu na vajecniku vodovu , dalsiu kontrolu mame az v Maji po 3 mesiacoch tak uvidime ci ta cysta zmizne alebo co teda s tym... robila aj sono.

surama
21. mar 2024

@mia0001 A ako uzivala Gynex? Ma sa uzivat pomaly, najprv 3 kvapky denne a ked je to tolerovane, tak postupne zvysovat. Naozaj pomaly. Mne velmi pomohol, ale dosla som len po 7 kvapiek na den, potom uz bolo vsetko ok, takze som ho viac nebrala.

mia0001
autor
21. mar 2024

@surama uziva 4 kvapky 3x denne

surama
21. mar 2024

@mia0001 Zda sa mi to vela za tak kratky cas, ale tak mozno ti tu baby daju aj ine nazory. Kazdopadne drzim prsty nech sa tvoja dcera da do poriadku. Urcite je to lepsie ako brat hormony.

angela85
21. mar 2024

Ja som brala rovno 7 kvapiek ráno na lacno

mia0001
autor
22. mar 2024

asi doberie 2.flasku a kasleme na to, isto lepsie ako hormony to je pravda, nejak sa ten cyklus snad nahodi...