Zvládnem novú prácu?

20nina14
31. júl 2019

Baby, dostala som ponuku ist pracovat ako kontrolor kvality. Nikdy som to este nerobila. 10 rokov pracujem v obchodnej sfere. Da sa tato praca v pohode naucit a zvladnut?

sarinka2012
31. júl 2019

@20nina14 To je veľmi všeobecná otázka, záleži od odvetvia kde budeš pracovať, povinností a čo očakáva zamestnávateľ že budeš vedieť už pri nástupe a pod. My máme kvalitára ktorý musí ovládať HAACP, hygienu, ISO normy a iné, ale na druhej strane by sme to neponúkali človeku o ktorom by sme si mysleli že na to nemá dostatočné znalosti, čo predpokladám že je aj tvoj prípad 🙂 Ale naučiť sa dá všetko, aj zvládať, pokiaľ ťa oslovili tak predpokladám že a základe niečoho ( referencie, skusenosti, odporučanie) tak už je len na tebe či si dostatočne veríš a si ochotná sa (predpokladám že rýchlo) učiť nové veci.

tanalyn
31. júl 2019

Záleží to od toho čo je to za podnik. Pokiaľ je to nejaký výrobný podnik tak tam budeš možno kontrolovať nejaké súčiastky, výrobky, merať ich, konotrlovať proste či vyzerajú tak ako majú, ale sú firmy kde treba vedieť viac, neviem ale kde si dostala ponuku

janickacrazy
31. júl 2019

@20nina14 No zaleží o akú firmu ide, u nás takúto prácu ponúkajú a je to v podstate obyčajný roboš a zvládne to aj cvičená opica, len názov pozície znie honosne, lebo asi sa im tam už nikto nehlásil 😉

nitka1157
31. júl 2019

@janickacrazy presne tak len honosny nazov.ja som.robila to iste.prezerala som sklo pohare a poviem vam aj upratovacka bola lepsie platena

jani321
31. júl 2019

@janickacrazy
@nitka1157 ja som mala tiež takú pozíciu. Kontrolovala som gumene tesnenia do áut a ukladala po zväzkoch do vozíka. 😁 dosť roboty za málo peňazí...

barbellka
31. júl 2019

@20nina14 o aku firmu ide? Bo casto to je robotnik co kuka na vyrobky ci su ok. Plat o nicom. Len to pekne znie.