Zvládam byť predavačkou?

9. máj 2023

Sú tu nejaké predavačky? Ja pracujem vyše roka v jednom supermarkete a neviem či mam dať výpoveď alebo nie. Naozaj to neznášam. Prvé 2-3 hodiny sú ešte ok. Potom čím ďalej som unavená z večného dobrý deň ďakujem dovidenia blablabla. Cítim sa ako robot. Ľudia sa na teba ani nepozrú a ani sa neodzravia a nepoďakujú. Mam toho dosť a asi si chcem hľadať niečo iné

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliacenc
9. máj 2023

Ne to mega narocna praca a hovorit dobry den dovidenia je to najmenej aj ked ano je to na hlavu. Ak si to mozes dovolit, tak daj… ale maj aj nejaky plan co dalej, aku pracu chces robit.

martinkatinka
9. máj 2023

Ja robim predavacku uz 2 roky. Su horsie a lepsie dni. Robim celodennky a niekedy vecer ma uz nohy palia.
Co sa tyka zdravenia, tak ked som pri pokladni, zdravim kazdeho... Teda dufam, vecer uz ani neviem 🙈 a ked ma niekto neodzdravi, ani mi to nevadi, neriesim to.
Je pravda, ze keby som nasla miesto v mojom odvetvi, respektive v moje oblasti, kde som robila predtym a co mam vystudovane, trielila by som odtial jedna radost🙈

marsmykkok
9. máj 2023

Tak zase z druhého brehu, pri tom rýchlom blokovaní nevie človek čo má prvé robiť, či odkladať tovar, dávať vernostnú kartu, vyberať peniaze. Takže pozrieť sa na teba, usmiať a tak fakt nemajú kedy, lebo sú v časovom strese, osobne by som si to nebrala.

zmrzlinka2021
9. máj 2023

A akú prácu očakávať? Máš vzdelávanie? Si v niečom dobrá?

autor
9. máj 2023

@martinkatinka tak mame taký istý problém. 🙂 ani ja si nenájdem prácu v mojej oblasti. Už som sa rozmýšľala nad tým či by som sa mala naučiť nejaký cudzí jazyk a ísť do zahraničia

autor
9. máj 2023

@marsmykkok tak aj to je pravda

domkakvet
9. máj 2023

Treba hladat nieco ine, ked sa ti tam nepaci.

svetlonos
9. máj 2023

kolko mas rokov?