Zrušenie prihlášky do policajného zboru

28. sep 2023

mam prihlasku do PZ presiel som uz pohovorom a cakaju ma fyz aj psych testy a lekari no zkomplikovala sa mi situacia a ešte neviem či budem moct pokracovať.
dokedy mozem zrusit tuto ziadost do pz? Môžem aj po fyzickych a psychotestoch? ovplyvni to v buducnosti keby sa chcem znova prihlasit? Neviem najsť nikde tlačivo o zrušení.

ibajaanikiny
28. sep 2023

Napis personalistke,pri ktorej si mal pohovor,ze sa nezucastnis fyzickych a ani psychotestov. Ziadne tlacivo na to nie je. A pise sa skomplilovala a nie zkomplikovala,robi sa aj slovencina,tak pozor…

autor
28. sep 2023

@ibajaanikiny ked chcem ale zrusit tu prihlašku že celkovo rušim tak netreba tlačivo?

evakalna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
herriett
30. sep 2023

Ziadne tlacivo netreba. Oznamit telefonicky alebo mailom, aby ta uz nevolali na prijimacky, lebo uz nemas zaujem o pracu v PZ.

autor
30. sep 2023

@herriett a mozem to spravit aj po prijmackach? po testoch a skuskach?

herriett
30. sep 2023

Akoze pojdes a potom, v pripade, ze by ta prijali, im oznamis, ze nenastupis, lebo nemas zaujem? Mozes. Ved si sa nikde nezaviazal, ze urcite nastupis. A nikde ani nie napisane, ze prijimacky spravis...

autor
30. sep 2023

@herriett mam komplikovanu situaciu teraz chcem aspon skusit tie skusky ale neviem ci budem moct nakoniec nastupit preto sa pytam, mozno budem moct ale to teraz este neviem.

herriett
30. sep 2023

Tak chod na prijimacky a uvidis co bude dalej. Ziadost o prijatie nie je zavazna....ak nebudes chciet nastupit, nenastupis...vobec nic sa nestane

autor
30. sep 2023

@herriett dakujem velmi pekne za informacie

herriett
30. sep 2023

Za malicko