Zmluva na dobu určitú a tehotenstvo

31. okt 2021

Ahojte, chceli by sme druhe dieta, no odradza ma to, ze mam zmluvu na dobu urcitu,teda do augusta buduceho roka,s tym, ze nemam istotu,ze by mi ju potom dali na neurcito, riesil niekto v takejto situacii tehotenstvo? Co ste potom uvadzali do zivotopisu,ked ste neboli zamestnane,riesili to zamestnavatelia?dakujem

anne_mary2
31. okt 2021

myslim ze to su veci ktore nenaplanujes.. ja som po 6 rokoch zmenila robotu pred 2 rokmi, s manzelom sa sa snazili dlhsie … tiez som s tym pred rokom “kalkulovala” pockat nepockat bla bla zistila som ze to clovek nenaplanuje , a rodiˇ v marci, v decembri mi konci zmluva na dobu urcitu 2x predlzena takze od 1.1 by mi museli dat na neurcito, statna sprava.. bohuzial nedaju leo na 6 tyzdnov a materska pre nich viac nevyhod..
co narobim, neriesim…
a do zivototopisu si normalne napisem prac pomer od roku 2019 do 12/2021, a potom 2022 - 2024 alebo neviem - materska / rodicovska :D ziadna veda, neriesim to vobec..
nehovorim ze ma to nemrzi ze po x rokoch budem bez roboty, resp ked pojdem na druhu matersku a nezaplatim si odvody sama budem mat velke H ako keby som nikdy nerobila 🙈
Ale na druhej strane nemenila by som a nemala som chut ani potrebu cakat co bude a potom sa snaxit x rokov opat.. vsetko je ako ma byt , nejako bude

autor
31. okt 2021

@anne_mary2 no ja sa bojim len tej medzery v zivotopise,teraz som 9rokov zamestnana a zas cakat na nieco. Aby sa mi nestalo, ze potom budem chciet a nebudem moct,,len kvoli praci

kacena4
31. okt 2021

kazda zena ma "medzeru" v zivotopise kludne mozes pracovat aj pocas rodicaku ja som tam uvadzala vsetko co som robila pocas rodicaku napr. praca v materskom centre 🙂 hoci bola na baze dobrovolnictva