Zmena prostredia a všetkého

11. mar 2024

Dobry vecer aj vy to mate obcas tak ze chcete odist z prace najst si druhu byvat do ineho mesta, ale ako sa velmi snazite tak sa Vam nedari :( A z toho ste na nervy

svetlonos
12. mar 2024

Nie, ja som to mala roky v hlave a po dlhom vztahu a teda jeho ukonceni som plan aj zrealizovala. Vyberala som z 3 štátov a vo vybranom hladala najskor pracu s ubytkom. Po case nasla partnera, byvanie a uz sme tu roky.
Musis mat jasny ciel a byt rozhodnuta. Niektore prace, respektive sefovia boli psychopati, ti dobri mi zas davali nadej, ze su aj ok ludia.
Rozhodni sa presne co chces, vyber mesto najdi pracu, byt a chod! Mozes urobit chybu ale z nich sa ucis. Aj ked co by malo byt na tom velmi tazke? Mozno financie suvisiace s prestahovanim ale vsade mas riziko. Pokial to neurobis, budes vzdy len snivat coby bolo keby...
Pusti sa do toho.

martul
12. mar 2024

Do iného mesta? To je málo, ja niekedy chcem odísť na inú planétu..hlavne sama 😉

ibatanecnica
12. mar 2024

@martul mne stačí opustený ostrov, 1 kuchár a 1 masér 😂

autor
12. mar 2024

@svetlonos ja sa snzim ale nedari sa mi najst druhu pracu, cize ked nebudem mat druhu pracu nemozem dat vypoved z tejto. Plus 2 mesacna vypovedna lehota, proste ked bude praca zoberiem saky paky a idem najdem ubytko este a stahujem sa

zeldia
23. mar 2024

Nie ja som v meste v ktorom som vzdy chcela byt a v praci ktorá mi vyhovuje. Občas samozrejme rozmýšľam o zmene ale momentálne koli rodičom ktorí sú starí odist nechcem. Keď sa pominu možno zvážim zmenu prostredia a nebudem mať s tým žiaden problém.