Životopis do štátnej správy

29. dec 2022

Aku strukturu zivotopisu zvolit na poziciu do statnej spravy? Dakujem za radu.

ivka225
29. dec 2022

Ako kdekolvek inde.

mandzula
29. dec 2022

@autor podla mojich skusenosti, ak ide o nejaku beznu poziciu, viem, ze tam sa zivotopisom v zasade nikto nezaobera, dolezite je hlavne to, ci mas prislusne vzdelanie (dokladas kopiu dokladu o najvyssom dosiahnutom vzdelani) a ci prelezies testom a ustnou skuskou. Robila som v statke 15 rokov, poznala som personalistku a tej bolo fakt jedno, co ma kto v zivotopise, riadila sa tym, koho jej "odporucila" prednostka a ak nikto taky nebol, boli dolezite testy a ustna skuska. K vyssim poziciam sa vyjadrit neviem.
Ale beznym nic nepokazis.

autor
29. dec 2022

@mandzula dakujem

autor
29. dec 2022

@mandzula je to pozicia hlavny statny radca a splnam uplne vsetko, len to nechcem zivotopisom pokazit ale zase ani prehnat 😂

slavkicek
29. dec 2022

Pracujem v štátnej správe a životopisy nám chodia klasicke, netreba nič speci 🙂

mandzula
29. dec 2022

V druhej robote v statke som to aj ja dotiahla na hlavneho, no mne pomohla najma 13-rocna predchadzajuca prax v statke, takze test aj ustna boli v podstate brnkacka.
Pis pravdu, tym nic nepokazis.🙂

autor
29. dec 2022

@slavkicek dakujem

autor
29. dec 2022

@mandzula to aj mam v plane 😉

autor
30. dec 2022

@mandzula mozem vas trosku pootravovat? Vyhody prace v statnej sprave? Prechadzala by som zo skolstva, kde pracujem 14 rokov a platovo sa to stale zlepsuje. Avsak co pozeram tak platy v statnej sprave nic moc. Asi by som aj bola stratova, ale je to praca mojich snov. Tak sa pytam na ine vyhody?

mandzula
30. dec 2022

@autor poslite mi sukromnu spravu, zajtra Vam napisem.🙂

fidorka7
30. dec 2022

pružný prac. čas. PN, OČR, priepustka lekár, RP nikto nerieši. Ideal pre matku so školopovinnými deťmi.

fidorka7
30. dec 2022

30 dní dovča, podľa kolektívky 2x sick day, 1x za polrok voľno, prvý deň v septembri volno ak máš dieťa na prvom stupni ZŠ

fidorka7
30. dec 2022

v lete upravený prc.čas. To su kompenzácie za mizerný plat

autor
30. dec 2022

@mandzula dakujem, pisem

autor
30. dec 2022

@fidorka7 dakujem

monitqua
6. jan 2023

Ahojte , tiez to teraz riešim a vie mi niekto poradiť ,či mám životopis vytlačiť farebne alebo čiernobielo ? V životopise mám aj fotku,tak nie som si istá a teda zatiaľ som CV posielala len elektronicky ,ešte som nikdy netlačila ,ale teraz to ide osobne do obálky....

loginexistuje
6. jan 2023

pracujem vo verejnej sprave benefity ako je pisane vyssie pracovny cas je pruzny ale teda musis naplnit prac fond
co sa tyka platu tak zavisis od pozicie a od toho ako ta potrebuju vedia ist nad ramce tabuliek
zivotopis klasicky nic zvlastne na vela pozicii sa robi formalne vyberko ale tak stastie praje odvaznym

ysseba
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
6. jan 2023

@ysseba nie, nemala, cakam kedy ho vypisu, niekedy v polovici januara. Mozem viac otazok do ss?

ysseba
6. jan 2023

Kľudne napíš 🙂

autor
7. jan 2023

@ysseba pisala som ☺️

bebevita
18. jan 2023

napiste sukromnu spravu 🙂