Zástupca vedúceho predajne - náplň práce

fantaghiro21
18. júl 2016

Pracujete niekto ako zastupca veduceho? Ake su Vase naplne prace? Ake mate pravomoci? Po aku hranicu ma nad Vami veduci moc riadit Vasu pracu? Ma veduci pravo zverit Vam pracu, zastupit inu poziciu pri nepritomnosti zamestnanca, ak na danej pozicii ste od svojho nastupu neboli preskoleny/zauceny a svoju funkciu zastupcu vykonavate cca 2 mesiace? Odpovede posielajte najradsej cez spravu.Dakujem velmi pekne

maslenka47
18. júl 2016

@fantaghiro21 Neviem, co sledujes touto otazkou. Ziadna zakonom definovana pozicia "zastupcu veduceho predajne" neexistuje. Je na tebe a tvojom zamestnavatelovi ake si dohodnete pracovne podmienky. Ked sa ti podmienky nepacia, nemusis na tej pozicii robit. Ak sa zamestnavatelovi nepaci to, co chces ty, nemusi ta zamestnat.

moni244
18. júl 2016

Toto je ako co? Mas nieco v naplni prace a hotovo, ked si chces klast podmienky po 2 mesiacoch, tak mozes akurat tak urobit cau a odist, namiesto toho, aby si sa ukazala, aka si sikovna, tak hladas dovody, ako sa robote vyhnut

moni244
18. júl 2016

A ano, zastupca tam je na to, aby zaskocil za chybajuceho zamestnanca, ak danu poziciu nevie, nema co byt zastupcom

fantaghiro21
autor
18. júl 2016

@moni244 mila pani, treba citat s porozumenim. Nie ze zastupca NEVIE, ale zastupca nebol ani na danej pozicii zauceny. Nikto uceny z neba nespadol.

moni244
18. júl 2016

@fantaghiro21 ja som to citala a ty si citala? Ak nebol zastupca zaskoleny na vsetky pozicie, nema co robit zastupcu, tak sa to treba naucit a nie hladat cesty, ako to nerobit

natallys
18. júl 2016

@fantaghiro21 jedná vec je definícia na papieri... a vec druhá reálnosť... už pen z toho slova "zástupca vedúceho" môžme vyčítať že robí v podstate všetko čo vedúci ked mu nejakú robotu zverí do rúk...🙂
PS: samozrejme okrem podpisovania ale počula som už aj že zástupca podpísoval nákup a pod...

marinablue
18. júl 2016

@fantaghiro21 Ak máš v náplni práce, že máš zaskakovať za chýbajúcich zamestnancov tak potom požaduj riadne zaškolenie. Máš pravdu že nikto učený z neba nespadol, ale toto treba povedať v prvom rade vedúcemu a požiadať ho aby ti dal čas na zaúčanie sa.

loginexistuje
18. júl 2016

@fantaghiro21 ty robis v Lidl? alebo v niecom podobnom? ja viem len zo skusenosti znamej, ze tam je to tak ze proste ludia musi byt pripraveny robit vsetky pozicie .. ci veduci ci zastupca ak treba ide vykladat a pod... urcite by ta ale mali zaucit ono vacsinou od toho je aj ta skusobna doba.

co ja mam skusenosti v praci tak ak treba robit a nie su dostupny vsetci ludia tak sa robi aj ked to neni priamo jeho agenda a dost sa na to dba aby bola zastupitelnost a odovzdavali sa info a pod.

Ty musis vediet nakolko tu pracu chces a potrebujes ... mozno by stalo za to poprosit aby ta zaucili, najma ak si si tam predtym neodkrutila tie ine pozicie.

jeennyv
18. júl 2016

@fantaghiro21 mas jedno ci zastupca veduceho, veduci predajne, jednoducho ked pracujes v raz obchode ci uz v retazci, ci v nejakom mensom, musis byt pripravena na vsetko a ovladat vsetky pozicie....mozno kedysi za sociku, mala pozicia veduceho nieco viac, dnes si len radovy zamestnanec, ale s viac starostami...

luciannka83
19. júl 2016

ak by sa jednalo o lidl, tak viem odpovedať. 🙂

fantaghiro21
autor
19. júl 2016

@luciannka83 lidl nie, ale mozte napisat do spravy. dakujem 🙂

mimi410
16. aug 2016

@fantaghiro21 Ahoj 🙂 ja mám ísť robiť teraz niečo podobné, otvárajú u nás billu a ozvali sa mi na pozíciu zástupca vedúceho, mám skončenú výšku, a pracujem v obchode ako dokladačka tovaru...nie je to zlé, ale v tomto vidím príležitosť postúpiť....tiež neviem čo od toho mám očakávať, ako čo sa týka náplne práce to mi je jasné, už mesiac to pozorujem v inom obchode kde som teraz handra pre všetko, ale čo proste peniažky treba...a neviem ako je to s tým pracovným časom....mám ísť na pohovor a obávam sa, nič iné lepšie zatiaľ nemám a som s toho zúfaláááá...mám synčeka ktorý je teraz už 2 týždeň na prázdninách u starkej, chcem aby sme mali dosť peniažkov aj manžel je dosť pracovne vyťažený ael tiež chcem tráviť aj čas, víkendy, sviatky s rodinou...

sonetta
16. aug 2016

@mimi410 v Bille som pracovala, nie ako zastupkyna a nikdy viac.