Zapozeral sa do mňa kolega v práci

6. máj 2023

Ahojte.
Poradte prosim, ako sa zachovat v situacii, ked sa do mna zapozeral niekto v praci a ja som vydata, podotykam, stastne.
Nic som pre to nerobila, bola som len mila a priatelska, mozno si to kolega zle vysvetloval alebo neviem. No je mi blbo z celej situacie. On mi bol sympaticky ako clovek, ale nic viac. Teraz ani neviem, ako sa mam k nemu spravat 🤔

jaskolka
7. máj 2023

Správaj sa k nemu výlučne ako ku kolegovi. Rieš len pracovné veci, nič iné. Žiadne súkromné debaty, pripadne v jeho prítomnosti občas prehodiť niečo v zmysle, že si šťastná, že si našla takého dobrého manžela,ako si stále dobre rozumiete, že idete trebárs niekde na dovolenku a podobne.

20erika07
7. máj 2023

Takych kolegov bolo aj je, je to bohuzial ich problem, ked si vyslovene po nom nešla, nema co od teba očakávať.
Ja som tiez vzdy priatelska a milá, mnohí si to zle vysvetľujú, tiez som šťastne vydatá a vždy ked sa dá pri rôznych témach, vychvalujem svojho muža, davam najavo, ze on je pre mna "boh" a ziadny iny na neho nemá. Ked to nezabere,ze im nedopne , uz bohuzial jasné odmietnutie.

janagem
7. máj 2023

Ak ti to aj povedal - povedz mu na rovinu. Ďakujem za záujem, ale z mojej strany nie je. Hotovo.

elenita
7. máj 2023

A co to znamena, ze sa "zapozeral"? Povedal Ti to, vola Ta na kavu, alebo len Ty mas taky pocit?

deti95060810
7. máj 2023

ku niektorým sa neoplatí byť milý....poniektorí si to potom zle vysvetľujú...

liljana
7. máj 2023

Normalne dalej mila, ako k ostatnym a nic viac, casom to vzda. Ak by to nevzdaval, tak normalne mu vysvetlit, ze ti to lichoti, ale si vydata, tak nech nestraca cas a skusi inde.

domkakvet
7. máj 2023

Bud mila nadalej, ale skus byt s nim co najmenej a co najmenej si ho vsimat.

fido69
2. apr 2024

Ako to nakoniec s kolegom dopadlo?