Zamestnávateľ Terno Real Estate

3. dec 2022

Ahojky baby prosím pracujete niekto pre Terno v BA? Mala som pohovor na pozíciu zástupca vedúceho. Mám z toho zmiešané pocity. Strašne málo personálu, na jednej smene je vedúci zástupca a predavač, vedúci ide o jednej domov a ostáva tam iba zástupca a predavač. Prosím len reálne ak tam niekto pracujete. Dá sa tam vydržať ? Ponúkli mi 1250euro v hrubom a o rok navýšenie platu a o ďalší rok tiež. Robíte niekto za takýchto podmienok? Rada by som reálne skúsenosti prosím a ďakujem 🥰

mackar3p
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
satanka1
13. apr 2023

Ahoj. Nastúpila si tam nakoniec? Ja som bola včera na pohovore...ďakujem za odpoveď.

autor
17. apr 2023

@satanka1 ahoj, áno nastúpila som. ty tiež na zástupkyňu si išla na pohovor? Nie je to vôbec zle, vedúcu máme úplne super - strašne sa mi venuje keď ma zauca. Ráno ona chodí o piatej a robí iba ranné a ja s druhou zástupkyňou sme na ranné a poobedne. Robota je to super, jak zástupkyňa robíš aj také že si ráno vyložis zeleninu, spravíš cenovky na predajni, niekedy zaskočis v pokladni. Ostatný tovar väčšinou vykladajú predavačky, tie sa fakt najviac narobia. Najlepšie to ma vedúca ona je v kancliku a robí si svoje papiere a objednávky a nám len rozdelí roboty a potom skontroluje. Ale je to fajn práca som zatiaľ spokojná. Peniaze pekne a robota je to pohodová. Večer robím uzávierky, spisujem novinovu remitendu, odpíšem tovar ktorému skončila záruka. Však uvidíš, vyskúšaj a sama si správ názor. Ja som inak v BA v Petržalke a mám to tri minúty pešo od domu čo je ďalšie plus že nič neprecestujem. Ty máš ísť na ktoré terno? Daj vedieť

satanka1
24. apr 2023

Ahoj. Dik za odpoveď. Potešila si ma. Nastupujem od 1.5.,resp.2.5. Ano tiež zástupca. Je tam nový vedúci,teraz ešte aj manažérom menili rajony,tak tá manažérka, ktorá ma prijala nás už mať nebude,tak aspoň nebudem jediná úplne nová,budeme si zvykať viacerí. Som zvedavá,ako to bude. Veľa asi závisí od kolektívu. Tu to vyzerá byť fajn. Ja budem pri TT.Ale teda 40minut budem autom dochádzať. Dosť sa bojím toho vstávania. 4:15 musím ísť z domu. Napíšeš mi, prosím, správu?chcem sa ešte niečo spýtať
Dik

autor
19. aug 2023

@satanka1 ak sa chces opýtať na plat tak 1200 bolo na pohovore ale sme sa dohodli na 1250 takže fajnotka teraz robíme aj nadčasy jedna odišla tak je to dosť že o hubu toľko robiť jediné čo ma tam drží je že bývam blízko a teda začínam byť sklamaná a to poriadne lebo videli že stíhame tak nám ubrali človeka 🙁 už mám životopis na profesii a chodím na pohovory. Chcem odísť. Ty si ešte tam?

mackar3p
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mackar3p
11. nov 2023

Ja som Vás varovala pracovala som pre terno....

autor
11. nov 2023

@mackar3p ja tam už tiež nerobím.

wtd
4. sep 2024

to máš ešte dobre.Ja tam pracujem cca od decembra 2024 a viac ako 950 tam ako pokladník nedostaneš si rada že máš aj to ,,málo".

wtd
4. sep 2024

@wtd
Nehovoriac o tom že som 5 mesiacov tehotná a moje úľavy sú iba minimálne ako pokladník musím vykladať tovar uložiť ťažké palety a nehovoriac o tom ked k nám prídu minerálky a debne piva..

autor
4. sep 2024

@wtd ak si tehotná tak sa daj na PN výšku materskej to neovplyvní potom a ani tehotenské

autor
4. sep 2024

@wtd to máš fest zlú vedúcu, že takto sa musíš naťahovať s tovarom .. celé zle fakt radšej ísť na PN ako ohroziť bábätko 😟

autor
4. sep 2024

@wtd a ak lekárovi povieš, že vo robíš tak ťa vypíše na PN... Alebo napíš na vedenie, či vôbec vedia že ako s tebou zaobchádzajú