Zamestnanie pri úzkosti a paniky

23. sep 2024

Ahojte ako zvládate chodiť do práce pri strachu úzkosti.? mám možnosť ísť na 8 hodín denne.a mám zmiešané pocity .

tiika
23. sep 2024

Tu úzkosť zrejma nemáš 8 hod stále, máš možnosť v tom čase nejako sa vzdialiť, pomôcť si dýchaním či inou technikou, či musis byt nonstop k dispozícii?
Treba určite vyskúšať a uvidis..

patricia255
23. sep 2024

Mali sme takého kolegu... Keď som pracovala v mekáči. On mal výnimku a nechodil do priameho kontaktu so zákazníkom, len v kuchyni robil... Vraj zo začiatku to mal ťažšie, asi par zmien musel dokonca odísť domov lebo mu prišlo zle... Ale potom sa to zlepšilo, hovoril že aj jemu to prospelo donútiť sa prekonať

Ale viem že casto o tom nehovoril a cítil sa zle... Potom odišiel do iného mesta a stále tam pracuje, dokonca vraj viac s ľuďmi... Myslím že mu to prospelo 😇 ale viem že braval antidepresíva každé deň 1-2 tabletky

autor
23. sep 2024

Pracovala si v McDonald's?

autor
23. sep 2024
marianarem
23. sep 2024

Ja mam uzkostno-panicku poruchu a mavam uzkost niekedy aj cele dni. No skratka idem do roboty aj s tym a snazim sa robit. Ucim na VS. Mne tak nejako pomohlo, ked som si hlave preformulovala myslienky ohladom toho. Napriklad namiesto "Paneboze, ako zvladnem hodinu s takouto uzkostou?" som si povedala "Som zvedava, ci sa da ucit aj s takouto uzkostou, idem skusit." Ukazalo sa, ze sa da, len som potom unavenejsia. Ale da sa.
Cize snazim sa pozerat primarne na to, co vsetko sa s tym da a aktivne to skusat.

kvetka404
23. sep 2024

Skúšať, prekonávať sa, vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Ako píše @marianarem, pridaj do toho zvedavosť a skúšaj každý deň, kam ťa to pustí. Ak chceš, napíš mi súkromnú správu, mám v tejto oblasti rozsiahle skúsenosti.

ronie338
24. sep 2024

Ja s uzkostami žijem 7 rokov, mám lieky, dieťa a pri ňom sa naozaj nedá že teraz ma nechaj. Treba skúsiť. Ja som stále robila na fulltime a v ambulancii kde som si nemohla dovoliť len tak odísť. Zvládla som to. Treba vyskúšať.

megusik
24. sep 2024

Tiež mám panickú poruchu...2 deti, zamestnanie v zdravotníctve na 8,5 hod....beriem antidepresíva a žijem normálne...ataky nemávam, cestujem, lietam....len niekedy keď cítim, že to ide a že sa to zhoršuje, tak predychavam a hovorím si, že je to len záchvat a určite ho prežijem 😉....