Za čo vás vyhodili z práce v skúšobnej dobe?

veronika6478
7. nov 2021

Dobrý deň. Za čo vás vyhodili z práce v skúšobnej dobe ? Prajem pekný deň

abby11
7. nov 2021

@veronika6478 A teba za čo vyhodili?

simona1998
7. nov 2021

@veronika6478 nudíš sa na večer ?😀

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
7. nov 2021

Hneď po maturite som sa začiatkom leta ako 18-ročná zamestnala v cestovnej kancelárii. Po troch mesiacoch ma deň pred skončením skúšobnej doby vyhodili bez udania dôvodu. Ale bolo to jasné: skončila sezóna, bolo by málo práce, ale plat by som dostávať musela. Takže sa ma "milá" šéfka takto hnusne zbavila.

zuzubb007
7. nov 2021

nepoznám nikoho ,koho vyhodili v skúšobnej, napríklad lajdáckosť, salámpárky a podobne preto asi teba nie?

sense
7. nov 2021

Ani z jednej práce má nevyhodili...

zalka
7. nov 2021

@zuzubb007 hm... zaujímavý názor, no poviem ti, mňa vyhodili po troch dňoch v práci teraz v auguste. Ked som sa opýtala na dôvod, tak veľavážený pán riaditeľ mi povedal, že nie je mi povinný povedať dôvod.
Môj názor je, že dôvodom bola moja živnosť a že som chcela byť seriózna a pýtala som súhlas nového zamestnávateľa s vykonávaním práce cez živnosť , ktorá by vôbec nemala vplyv na túto novú prácu, len bola som prijatá ako mzdár a na živnosť robím mzdy momentálne až jednému szčo a určite som nemala v pláne ho hodiť cez palubu i jeho pár dohodárov.
A vyhadzov som dostala vtedy ked sa moja žiadosť dostala k veľaváženému riaditeľovi.

A nepovažujem sa za lajdáka, ani nemám na saláme veci.

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
deti95060810
7. nov 2021

jasné že v dnešnej dobe sa to môže stať kde komu - stačí aby sa zmenila ekonomická situácia vo firme a si z práce doma...a dotyčný nemusí byť ani darebák, leňoch a pod...

tehotna40
7. nov 2021

Mna chceli vyhodiť v skúšobnej dobe zato, že som zostala tehotná

zanetakovacsova
7. nov 2021

@veronika6478 otehotnela som🤷‍♀️😊

natalienka12
7. nov 2021

@tehotna40 veď mohli ťa aj ako tehotnú

w123
7. nov 2021

tiez ma vyhodili lebo som bola tehotna

mandarinka555
7. nov 2021

@tehotna40 A nevyhodili ťa ?

jana7843k
7. nov 2021

@veronika6478 ze som nezapadla do kolektivu, nesadla niektorych kolegyniam co su tam uz dlhsie alebo ze si mysleli, ze budem v zaucini sa rychlejsia

vilma7
7. nov 2021

Kolegyňu sme neprijali po skúšobnej dobe, lebo jednoducho sa nehodila na tú prácu.

judar
7. nov 2021

Ja som davno zazila par zien ktore sef vyhodil len kvoli tomu ze boli bud vysie ako on alebo neboli chude ...vyhodene vlastne boli kvoli tomu ze sa mu nepacili ako sexualne objekty ale zato pracovite boli v tom problem nebol

jaga18
8. nov 2021

Za to, že som po necelom mesiaci ostala doma s chorým dieťaťom na OCR 🤷‍♀️ ale to som si už v tu dobu vybavovala predĺžený rodičák, takže mi to bolo už jedno.

mariska1989
8. nov 2021

No u mňa to bolo po mesiaci , bohužiaľ keď som stále doma sama s deťmi nemôžem nočné takže im tam stále chýbala jedna baba čo druhý týždeň .práca ktorá ma bavila , mohla som prísť ráno na 8 pritom baby boli na 6 .Čo už na nás nikto nebude myslieť aby nám práca fungovala aby sme mohli dať deti do škôlky / školy a aj si ich vyzdvihnúť

mimikarol
8. nov 2021

@veronika6478 lebo som odmietla robiť robotu za dve kravy, tak mi to takto pekne vybavili. Ale nevadí, lebo som pár dní na to ostala tehotná, takže vlastne dobre spravili ☺️

uhgara
8. nov 2021

tusim ze v skusobnej dobe ta mozu vyhodit aj ked si tehotna. ako jasne ruku do ohna za to nedam. ale vacsinou su to tie pripady, ze to clovek nezvlada, uz aj s takym som sa nestretla.

tehotna40
9. nov 2021

@mandarinka555 nie ,pretože sa to nesmie, tehotnosť nesmie byť dôvod ukončenia prac pomeru. A ta trubka na personálnom ešte poznačila na výpoveď keď to dávala podpísať riaditeľovi ze "tehotná", a už mali aj písomne oznámené tehotenstvo aj všetko ako ma byt, takže som potom volala na personálne a o pár dní mi volal sám pan riaditeľ, že vyved je neplatná

tehotna40
9. nov 2021

@tehotna40 *vypoved

ell_mala
Autor odpoveď zmazal
Zobraz