Vzťahy na pracovisku/na brigáde

12. nov 2022

Ahojte chcela by som sa poradit/vyrozpravat.
Ide o to, ze od leta mam brigadu, mam 18 a je to brigada v gastre. No a boli sme tam viac dievcat a ja som sa tam citila/citim kvoli osobam muzskeho pohlavia menejcenne. Proste zamestnanci co tam robia (kuchari) tak oni vlastne hocikedy chytali ostatne dievcata, tapli po zadku atd... a mne sa to nestalo skoro nikdy, tak si teraz pripadam ako najhnusnejsie dievca, nejde o to ze by mi chybali nejake hnusne dotyky od tych chlapov ale skor preco to mne nerobili, ci som az taka hnusna. Ja neviem nerozumiem chlapom ale proste to potom mne kazilo celu atmosferu a citila som sa ponizene, viete proste vsetky dievacata tam potom riesili ze on ma chytil za toto a mne toto atd.. s usmevami na tvarach a ja som sa iba tak pozerala ze aha tak nic. Neviem co s tym mam robit...

babovka2321
12. nov 2022

🙈🙈🙈🙈🙈mozno len nevyzeras, ze by si si to nechala, bud rada

uprimnazienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
12. nov 2022

Fuj, aby tá plieskal po zadku nejaký obstaraných chlipny chlap

bessie12
12. nov 2022

nerob s tym nic. Bud rada, ze ta nikto neobchytkava a neplieska po zadku. Fuj. Nechutna predstava.

aylinn
12. nov 2022

Buď rada , tie “najkrajšie” v kolektíve to majú o dosť ťažšie čo sa týka vzťahov na pracovisku s rovnakým pohlavím. Ženy ti dokážu spraviť peklo zo života keď si náhodou atraktívnejšia alebo šikovnejšia ako ony. Hlavne prišla si tam robiť peniaze , nie kamaratstva a nechať sa obchytkavať , nato si nájdi frajera 😄☺️

thoughtfulweirdo
12. nov 2022

Možno k tebe majú väčší rešpekt a preto si to nedovolia 😉 na mňa to každopádne pôsobí ako pozitívna vec 😄

marianarem
12. nov 2022

Ja ti poviem, ze ja som sa ponizene citila skor vtedy, ked ma niekedy niekto takto bez mojho suhlasu chytil. Vobec nie je o co stat a bud rada, ze posobis v tomto odradzujuco. Aspon ta bude chytat len taky, co ta bude mat rad.

autor
12. nov 2022

@pribinak ved ano ja chapem ja to ani nechcem len tu ide o princip, ze potom sa citim tak blbo

bessie12
12. nov 2022

nemas preco sa citit blbo. Mne stacilo, ze som pocula ako sa jeden z sefov bavi s dalsim o mojich prsiach. Myslis, ze mi to bolo prijemne ???

pribinak
12. nov 2022

Môžeš si byt istá, že polovice tvojich kolegýň to vadí, ale nemajú “gule” povedať DOSŤ
Pripadala by som si lacno ak by má plieskal po riti nejaký debilny chlap ktorému po brade tečú sliny pri pohľade na mladé baby

tenerifka
12. nov 2022

Preboha zena, ty si kompletna? Ved tie tvoje kolegyne su sexualne obtazovane. To kde sa este v dnesnej dobe taketo nieco deje? V civilizovanom svete by bola na tych uchylov podana zaloba, isli by mozno sediet a aj cvakat obetiam riadne prachy

veronikaszabova
12. nov 2022

Citis sa blbo, ze teba sexualne neobtazuju...?? Kam tento svet speje ... 🤦🤦🤷🤷

barborachors
12. nov 2022

vsak ho tapni aj ty alebo ho potahaj za vercajg a budete si kvit

stanulienkat
12. nov 2022

Troll

judar
12. nov 2022

Tvl 🤦 to uz aj uchylne obchytkavanie na pracovisku sa zavidi???... a este ktomu rivalske keci ktory ktorej co kde chytil ...cici rici stehna boky atd atd 🤦🤦🤦🤦🤦...