Výsmech za prácu. Ako mám reagovať?

3. jún 2022

Baby ako by ste reagovali , keby sa vám vysmievajú za robotu, že oni by to v živote nerobili ? A načo také robím ...
Pracujem v sklade , kde majú bizu, bytové doplnky, práca má na moje počudovanie baví ,narobím resp.nachodim sa ,okolo 25 000 krokov , ale!!!robím kedy chcem, keď chcem ísť na rannú idem na rannú , keď na obednú idem na tu ..prípadne nejdem vôbec...
Dieťa mi nezobrali do škôlky , tak keď mám manžela doma tak idem ja...
Ozaj je to hanba robiť v sklade? Mám strednu , mám maturitu , aj na vysokú chcem ísť ale môj muž pracuje na 3 smeny , nemôžem ísť pracovať vo svojom obore , kde home Office neexistuje...že načo som študovala ,keď robím teraz toto🤷
Každý hrá s takými kartami akými moze , či?
A zarobím ,čo je pre mňa hlavne , mužova výplata nám síce pokryje všetko ale ono v dnešnej dobe , mať naviac nie je na škodu ..🤷

dievcacitajucelist
3. jún 2022

Nič si z toho nerob...smeje sa len hlupák a taky ťa predsa nemôže uraziť 😉

anjelicek26
3. jún 2022

Nie je to hanba a super, ze ta to bavi a je to sklbitelne s rodinou. Vobec neries cudzich ludi, oni mozno robia v kancli a od rana do vecera sa stazuju, ako ich to nebavi... poznam takych viac ako dost... ked dieta odrastie a vezmu ho do skolky, mozes pracu zmenit, ale aspon nebudes mat xy rokov dieru v zivotopise a v odpracovanych rokoch na dochodok...

lucia7933
3. jún 2022

Nie, nieje to hanba, nieje hanba robit akukolvek inu pracu. Aj keby si robila upratovacku ani to nieje hanba. Je to praca ako kazda ina. Viesco je hanba? Sediet doma na zadku nic nerobit a stazovat sa na vsetko naokolo.

petranelkova
3. jún 2022

Pokial ta to bavi, tak sa za to nehanbi. Podla mna hanba je nerobit a cakat, co bude. Vela je takych co nemaju ani nejaku snahu ist robit. Neries co kto hovori 🙂

lucia7933
3. jún 2022

a dalsia vec, kazdy nejako zacínal...ja som zacinala v Tescu za pokladnou ked som si potrebovala zarobit ako 18r popri skole

solange7
3. jún 2022

To kto sa ti prosim ta za toto vysmieva. Ved je to maximalne ubohe. S takym clovekom by som sa ani nebavila, to by bol pre mna uplny chudak. Nie ty, co chodis do prace a zarabas pre seba a rodinu.

coco1
3. jún 2022

vôbec to nie je hanba. žiadna práca nie je. plus baví Ťa to a máš flexi čas popri dieťaťu, čo je super. ten, kto sa Ti smeje predpokladám sedí 8 hod. v kancli.... tak nech sedí 😀

nyusika
3. jún 2022

vobec sa s takymi hlupakmi nestretavaj.

autor
3. jún 2022

@lucia7933 tak vieš , ono "vraj " sklad je pre takých ktorý ani školu nemajú

autor
3. jún 2022

@petranelkova jej baví ma to ,sama sa čudujem ,som medzi veľa ľuďmi ,roky som bola sama s deťmi tak pre mňa zmena

danica2711
3. jún 2022

nevšímaj si primitívov, normálny človek si váži každého, ktorý poctivo (a ešte s radosťou, čo je v tvojom prípade super) pracuje, jedno kde a ako

luccija
3. jún 2022

Opýtaj sa či Ta budú živit?
Máš to super vyberas si smeny, máš psychohygienu, aj Ta to baví aj zarobis.Vela ľudí robí to, čo nevystupovali či majú VS a robia niečo úplne iné.Dolezite je, že tam chodis s radosťou.

zojazoja
3. jún 2022

Ti co skoly nemajú ani do skladu by ich nezobrali...hlupaci

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evkamotka
3. jún 2022

Neexistuje praca, co je na hanbu, ked sa robi poctivo. Potrebujeme vsetky profesie, nie len zubarky a uctovnicky. Nic si z toho nerob, prizemni ludia

laila22
3. jún 2022

Žiadna práca nie je hanba.

lindous
3. jún 2022

ja keď poviem, že niečo by som nerobila, tak to znamená, že obdivujem ľudí, ktorí tú prácu zvládajú a ešte ich aj baví... Napr. ľudia z gastra sú moji hrdinovia, neviem si predstaviť seba na ich mieste 😅

Neviem čo robia tí, ktorí sa ti vysmievajú, ale buď by som to s nimi vôbec nerozoberala a len sa pousmiala, že však ich ani nikto nenúti to robiť, tak to nemusia riešiť 😊 prípadne proste povedz, že tebe to teraz takto vyhovuje, dôležitá je pre teba flexibilná pracovná doba a zas by ťa nebavilo robiť to čo ich napr. sedieť v kancli a nosiť si prácu často aj domov, nikdy si poriadne neoddýchnuť...

martinkatinka
3. jún 2022

Ja mam aj Bc. Dokumentaciu kulturneho dedicstva a pracovala som aj za pasom, teraz ako predavacka v textile 🤷 nikto z mojich znamych, kamaratov ani rodiny to nepoklada za divne

kandelabra
3. jún 2022

Práca ťa baví, zarobíš si a ešte sa ti dá prispôsobiť rodine, pánakráľa, však to je super! Vieš koľko ľudí chodí do roboty s nechuťou a ešte stresujú, lebo nestíhajú to či ono, nemá im kto zostať s dieťaťom? Vôbec to nie je hanba, je to práca ako každá iná, a pokiaľ ty si tak spokojná a vyhovuje ti to, tak ti môže byť srdečne jedno, čo si o tom myslí niekto iný.

zuzliq
3. jún 2022

Nie, samozrejme že to nieje hanba. Máš slušnú prácu, čo ťa baví.
Vysmievať sa znamená nemať základné vychované, základnú slušnosť.

zankapetro
3. jún 2022

asi tak, taky clovek co sa ti smeje za pracu by som mu neopatovala ani pohlad, je to chudak.

ddaassuullaa
3. jún 2022

Kazdy sa prejavi len tak, ako mu jeho IQ a EQ dovoli. U mna si frajer, ze sa ti nehnusi praca, nesedis na zadku, hoci mozes a nenatrcas dlan "kto sa o mna postara"👌🤜🤛👏 hlavu hrdo hore a uplne z hlavy vypusti ludi, ktori ti za to nestoja

blancheporte
3. jún 2022

No tak to uz vyzerame!!!Ked sa ludia vysmievaju z prace....🤦‍♀️ Manzel ma vysoku skolu a pracuje ako veduci skladu.Tiez ho to bavi,ak je vela prace,tak oblecie monterky a ide pomahat.Takze klud....Pokial ta praca bavi,nech si vsetci rozpravaju co chcu!!!Obmedzenci.

mandzula
3. jún 2022

Za takéto niečo sa ti môže smiať len totálny hňup, a takého treba vyradiť zo života.

denden77
3. jún 2022

ziadna poctiva robota nie je hanba 😉
mozes mat v pazi nazor inych 😊🍀

123andy123
3. jún 2022

Co za prácu majú tí tvoji vysmievaci? Ja by som sa s takými ľuďmi ani nebavila. Možno ti len závidia ze ta práca baví.

konikkon
3. jún 2022

Veľmi by som chcela vidieť toho človeka, čo sa ti posmieva. To je také detinské a hlúpe. Tvoja práca nie je hanba a navyše, keď ťa baví, to je super. Hanba je sedieť doma bez roboty.

nikha2809
3. jún 2022

Hanba je sedieť doma na riti a bedakat že štát nezivi mňa a moje deti.Ziadna práca nieje hanba!

76california
3. jún 2022

...ved Boh pozera na to AKO danu pracu robis, nie AKU tu pracu mas....

katus87
3. jún 2022

Netrápila by som sa rečami iných ľudí, pokiaľ Vás práca baví, ste v nej spokojná a vyhovuje Vám, tak nie je čo riešiť. Ja mám manžela skladníka, ale žeby sa niekto smial jeho práci, to sa nestalo. Sme radi, že pracujeme obaja. Držím palce, nech máte spokojný život 🙂