Vymeriavací základ pre podporu po rodičovskej dovolenke

evadz
28. nov 2013

Ahojte, neviete mi povedať všeobecne z čoho mi vypočítajú denný vymeriavací základ pre podporu v nezamestnanosti, ak výpoveď som dostala po rodičovskej dovolenke. RD skončila v piatok 22.11. a v pondelok 25.11. som podpísala dohodu o ukončení pp. Dostanem odstupné a preplatenú dovolenku. Ráta sa aj tento príjem? V podniku som pracovala viac ako 20 rokov.....Ďakujem.

katy1979
28. nov 2013

no teoreticky by si sa mala dostat na maximalnu podporu. Ano rata sa aj dovolenka ci odstupne neviem. Uvidis aky vymeriavaci zaklad ti napisu pre SP

evadz
autor
28. nov 2013

rátajú sa mi aj tie dva dni v pracovnom pomere ( víkend)?

westina
29. nov 2013

Ahojte, tiež potrebujem radu. skúsim priblížiť moju situáciu. U jedného zamestnávateľa som pracovala za minimálnu mzdu do augusta 2010. od septembra 2010 som bola zamestnaná u ďalšieho za 1000EUR Brutto. pracovala som jeden mesiac a išla som na PN do januára 2011, kedy som išla na materskú. Teraz po skončení rodičáku vo februári 2014 budem s veľkou pravdepodobnosťou na podpore. Neviete z čoho sa mi vyráta vymeriavací základ pre podporu??alebo sa mi oplatí ísť na PN?ďakujem za všetky odpovede

dancez
15. apr 2019

@evadz možno skús napísať do tému Dávka v nezamestnanosti po rodičovskej dovolenke tam vedia poradiť, aj by som chcela vediet odpoveď na tvoju otázku 😀