Vstup do armády po 30tke

29. máj 2021

Dobry den, chcem sa opytat,ci ste tu nejake dievcata/zeny/damy,ktore maju osobnu skusenost so vstupom do armady po 30-tke, (mam 32 a velmi to zvazujem). Dakujem

ella_price
29. máj 2021

Profesionálnym vojakom môže byť len ten, kto spĺňa tieto podmienky:
vek minimálne 18 rokov a maximálne 30 rokov [pre hodnostný zbor mužstva, poddôstojníkov a dôstojníkov], resp. 25 rokov [pre štúdium na vojenskej vysokej škole - Akadémii ozbrojených síl M. R. Štefánika]

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinoocka
29. máj 2021

Na nejakú výnimku by v 32 teoreticky mohli zobrať ale to by musel byť človek ktorého tam veľmi potrebujú a nemajú ho kde zohnať, nejaký odborník...určite nie len tak bežný vojak...

ella_price
29. máj 2021

@martinoocka Zo zaujímavosti som sa teraz pýtala brata, ktorý je v armáde a vraj sa mu zdá, že do 32 ale musela by sa informovať na regrutačnom. Samozrejme by musela byť fyzicky a psychicky zdatná, lebo niektorí odišli hneď po týždni z výcviku.

ninusa221
29. máj 2021

Teraz v mojom okolí registrujem že každy ide za vojaka.. a je ich podla mna velmi vela ale tak skus uvidis moj priatel neurobil psychotesty ide si dat v auguste zas prihlášku.

mpg
29. máj 2021

Vek by mal byť do 30 rokov, keď je viac musí žiadať o výnimku ohľadom veku, čo som poznala ľudí, ktorí tam išli tak hovorili, že to tam nie je ľahké, aj tie psychotesty, niektorí to nechali, ale to boli ľudia po dvadsiatke.

macekovam
30. máj 2021

@ninusa221 vojak a zdravotník.... 😊

ninusa221
30. máj 2021