Vlastný biznis pri malých deťoch

lenik223
21. okt 2021

Je tu nejaká maminka, ktorá stíha popri deťoch riešiť aj vlastný biznis?? Skúšame niečo rozbehnúť len sa bojím ako to budeme stíhať keďže máme dve malé deti

damiana1992
21. okt 2021

@lenik223 ja mam, ale mam len 1 dieťa. A je to veľmi veľmi ťažké priam nemožné 😂😂 ale nehodlám prestať, otec dieťaťa, ho brava von keď mám viac prace, alebo ho vezme do detskej a hrajú sa 😀 ale keď som len s malým tak nič nezačínam lebo to nedokoncim

lenik223
autor
21. okt 2021

Veď práve, ja sa k tomu dostanem vždy len večer keď deti spia, cez deň nemôžem otvoriť ani notebook bez toho aby mi po ňom netrieskali 😀 ale tak možno časom keď budú staršie tak to už bude iné 😀

katenka858
21. okt 2021

Ano, stiham 😉mam 2 male deti...niekedy sa mi da otvorit notebook aj cez den pri nich, ale vacsinou az ked vecer zaspia a robim tak do 01.00-02.00 v noci...ale vyrobu zastresuje manzel, ja mam na starosti uctovnictvo a vsetko ostatne (predaj, marketing)

lindusss2016
21. okt 2021

@lenik223 kolko maju deti rokov a ako narocna je tvoja praca casovo? Da sa to, ale je to tazke a na ukor casu s nimi

lenik223
autor
21. okt 2021

@lindusss2016 deti mám hneď po sebe, 2 ročného a 1 ročného 😊 ja sa hlavne venujem komunikácii so zákazníkmi a baleniu balíčkov ... Niekedy je toho viac, inokedy menej... my sme s tým len prednedávnom začali tak sa ešte stále učím 😃

lenik223
autor
21. okt 2021

@katenka858 jasné treba si ten čas nejako zariadiť, škoda že deň nemá viac hodín 😀

miska_kal
21. okt 2021

vsetko sa da sklbit ked sa chce 🙂 drzim palce aby to vyslo a neboli ste potom sedivi 🙂 a coze to ma byt za biznis? prvotna myslienka uz je?

spadnutaslivka
21. okt 2021

dá sa to, neboj. Relatívne nové sú deti, nový biznis, ale nájdete si systém. Budeš mať viac skúseností, pôjde ti to rýchlejšie. Deti budú rásť, tak budú aj viac samostatné a aj si zvyknú, že občas proste musia počkať, kým mama niečo dorobí.
@lenik223

lenik223
autor
21. okt 2021

@miska_kal ďakujeme 😊 vyrábame užitočné alebo dekoračné veci pomocou 3D tlače, rôzne vázy, fotorámiky, vešiaky pre deti do detskej izby... .manžel to modeluje a potom sa to tlačí 😊

mery2110
21. okt 2021

Ja mám dve dcérky 4,5 roka a 1 rok, staršia chodí do škôlky (od dvoch rokov). Manžel pracuje v zahraničí, študujem externe druhú VŠ a pracujem takmer na celý úväzok. Zatiaľ to nie je biznis, len rozbieham niečo vlastné. S menšou dcérkou mi pomáha mama a manžel keď je doma. Ak ti nemá kto pomôcť, zvážila by som opatrovateľku napr. 2 hodinky denne, kedy vezme deti von, alebo sa s nimi bude hrať a ty sa na 100% môžeš venovať práci a potom na 100% zase deťom. Ja som kedysi ponocovala, pracovala a učila sa do noci, no to sa odrazí na zdraví a aj výkone a už by som to takto nerobila.

lenik223
autor
21. okt 2021

@mery2110 wau tak to obdivujem ako to zvládaš 🙂 uvidíme ako sa nám bude dariť a potom niečo vymyslím 😊

mery2110
21. okt 2021

@lenik223 držím palce, mám veľmi rada šikovných a aktívnych ľudí 😉