Viete niečo o zamestnaní, ktoré ponúka Katalóg obchodu a služieb?

26ewushik10
9. jan 2013

Ahojte, na rôznych portáloch čítam inzeráty na asistenta v Katalógu obchodu a služieb.Vraj tam ide o zadávanie pracovných ponúk na internet, mailový, telefonický a osobný kontakt s kandidátmi na pracovné miesto, selektovanie kandidátov, pozývanie na pohovory, organizovanie pohovorov, výber zamestnancov, príprava zmlúv, školenie nových zamestnancov.. práca na živnostenský list a plat cca 1000eur.... neviete či to nie je len nejaká somarinka alebo máte s tým skúsenosti a ide naozaj o slušnú a poctivú prácu, so zaručenou mesačnou výplatou? Ďakujem

barushkaaam
9. jan 2013

Ahoj. Je to klasicky multilevel marketing, takze radsej ruky prec od toho.

olifcek
9. jan 2013

no... nesla by som na zivnost kvoli 1000eur mesacne. pozri si ich stranku, precitaj si, ako dlho funguju a mas to. alebo im proste posli CV, ak si Ta pozvu na vyberovy pohovor, tak sa dozvies viac.

angie23
9. jan 2013

Reportáž bola o nich aj v Lampárni. Takže radšej ruky preč.

usacek79
9. jan 2013

ano, je to CISTY podvod - tvoja praca by spocivala LEN v zhanani podobnych zufalcov, ktori b dali 1000eur, je to absolutny grc a hnus, ja som s nimi mala cest, robila som o nich jeden material do prace.. oni su schopni vytiahnut bez mihnutia oka 1000eur z ludi, ktori chudaci nemaju doslova co do ust, dlhodobo nezamestnani, ktori docestuju cez pol slovenska na ten priserne manipulativny psycho pohovor. Zial, maju tak osetrenu zmluvu, ze ak je nejaky nestastny blbec podpise, je to len a len jeho chyba...
VARUJEM NAOZAJ! v mojom materiali som mala aj dost ludi, ktori im to podpisali, vsetci do jedneho lutovali a chceli sa sudit, no ako hovorim, ta zmluva je postavena na ludskej blbosti (ale aj zufalstve..) a s tou sa zial neda robit nic 😠

hereckavysita
25. jan 2013

http://www.porada.sk/t95247-p9-family-g.html to ti o nich musi stacit . a ak si hodis do google ich hlavnu firmu, Family G, mas citanie na cely tyzden :D
takato je praca v Katalogu obchodu a sluzieb.
a hej, tiez som videla v relacii lamparen reportaz o nich,aj reakcie byvalych tzv. spolupracovnikov

bibistec
25. jan 2013

mozes sa o pracovnej ponuke pripadne onformovat na urade prace ci o nich tiez nepoculi. ale v kazdom pripade pri vsetkych ponukach o zamestnanie ak mas nieco zaplatit dopredu je to neseriozna ponuka a nejedna sa o ponuku zamestnania, je nezmysel ze ak niekto ponuka pracu ty musis nieco platit, riad sa aj podla toho.

sofia131
20. feb 2013

ahojte ja som vcera bola na pohovore na Svätovojtešskej 19 v Bratislave je to taky dom a maju tam ketolicke pozehnanie ze G+M+B 13a na rozpadnutych dverach maju nazov firmy co nie je vidiet len velmi z blizka postupula som do druheho kola mam tam ist 27.2 o 10.30 este mi nepovedali ci budem davat peniaze iba mi povedia pozicie a kolko mozem zarobit podla vas tam ma ist alebo nie

777alexa777
3. apr 2013

ahojte, chcem sa opýtať máte niekto aj taku skusenosť, že ste im naleteli a vyplatili ste im 595e a 465e im musite zarobiť? poprosim info, či budu pítať tie peniaze,že co s tým. dakujem