Vianočný darček pre kolegyne

1. nov 2021

Viete mi prosim poradit nejaky vianocny darcek co by som dala v praci na vianocnom vecierku . Pre 10 osob.( žien)

Nieco mile, samozrejme nie extra drahe .

Za kazdu radu dakujem
🙂

weronika171717
1. nov 2021

Neviem koľko máš na toto vydelenych peniažkov, ale ja by som vyberala z tohto -
Vonnu sviečku yankee candle - nejaké menšie
Anjelikov
Osusku s menom
Hrnček s menom
Male šperkovničky
Nič iné mi zatiaľ nenapadá, ak náhodou ešte napíšem. 😉

0silvia0
1. nov 2021

Ja som si kupila cca 10 ks tychto ozdob, vo vnutri je sypany caj. Budem davat v rodine

0silvia0
1. nov 2021

Alebo aj toto

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuvelyn
1. nov 2021

Určite nič z toho co bolo popísané v prvom komente 🤦🏼‍♀️ su to kolegyne slebo podriadené? Kde pracujete? Ak ste kancelárske "krysy" tak darčekové balenie pera parker napríklad. Fľaša vína, poukážky do kníhkupectva, malý darčekový košík s potravinami z delikatesa. Alebo im zaplať večeru.

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
struhanka
1. nov 2021

@viestta Plne súhlasím. Tiež som za využiteľný darček. Dá sa kúpiť napr. aj káva, čaj na váhu, sušené ovocie, oriešky. Konzumovateľné darčeky sú naj. Alebo vyrobiť sirup, domáci vaječný likér, sušienky, naliať do formy čokoládu a zabaliť takéto "pralinky".

kitycat
1. nov 2021

@weronika171717 jedine ta yankee candle

Moja krstna dava avivaz, to je podla mna zuzitkovatelne viac ako hrncek s menom

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska23
1. nov 2021

Mne raz dala kolegyňa krásnu drevenu ozdôbku na stromček. Mňa to potešilo veľmi každý rok ju dávam na stromček a vždy si na ňu spomeniem.(Uz spolu nepracujeme)

oli18
1. nov 2021

Velmi nezvycajny zvyk, najma ak je vas 11🙄

bimbambom
1. nov 2021

Minulý rok som darovala mnou robené sójové sviečky . Tento rok budú balzamy na pery a mini sviečka v orechovej škrupinke. Tá čo má so všetkým problém dostane čokoládu ( aj tá jej bude vadiť) a jeden chlap v kolektíve dostane obľúbený čaj 🙂

marpel
1. nov 2021

My sme od kolegyne dostali domáci peceny caj. V jednej fľaštičke boli 2 porcie. Veľmi nás to potesilo. 😇😊

siu296
1. nov 2021

Skúste pozrieť na instagrame alebo Facebooku noni_tvori. Pani vyrába krásne a voňavé drobnosti -100 percent prírodné

weronika171717
1. nov 2021

@kitycat mňa by potešilo všetko z toho co som napisala....

klip0
1. nov 2021

Nás je v práci tiež takýto počet. Tak napíšem pár veci čo sa dávajú u nás: ponožky, domáci dzemik, čaj, káva, vianočná ozdoba, soľ do kúpeľa, pena do kupela, zápisník, pero, medovníčky, pekne mydielko, višne v alkohole, oriešky v čokoláde, vianočná sladkosť (napr tie guličky/veľké hviezdičky naplnené niečím, ako rafaelo, fererro a take...
V podstate praktické veci a nie drahé

oktoberka
1. nov 2021

No,mňa by potešila napr."bio"sviečka.

evkamotka
1. nov 2021

Daj niečo spotrebne, nie rarohy typu pero, ozdoba, hrncek. Kazdej lepsiu cokoladu (pralinky) /caj/vino/handmade mydlo. Vyuziju viac menej vsetci

ukulela
1. nov 2021

Ak ste kqvickarky, kup doprace sadu dobrej kavy z nejakej dobrej praziarne. Ak mate aj kavovar v robote.... u nas dobra kava fici a niclepsie ako prichodne, ci na oslavu a pod nie je.

marca12
1. nov 2021

10 ludom darcek? To je dost. Ale ak uz by som kupovala,tak nejaku mini ozdobu na stromcek. Nieco symbolicke napr. hackovane alebo zo sadry robia pekne ,drevene. Ja osobne mam rada taketo veci,vzdy povesiam na stromcek a spomeniem si na toho,kto mi to dal. Ale zase takej,co ma do detailu nastajlovany stromcek neviem,ci sa zavdavis. Este ma napada med v takych mensich baleniach byva rozne ochuteny,pripadne prirodne mydla s vianocnym motivom.

stanulienkat
1. nov 2021

Určite nie malu šperkovničku, ani hrnček s menom a už vôbec nie gycoveho anjelika preboha....Skôr by potešil nejaký čaj, alebo využiteľná vec nejaké voňavé mydlo, sviecka, ozdoba na stromcek.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fadama
1. nov 2021

ja plánujem kávovar, lebo všetke ju pijeme a v práci nám nie sú schopný dat jeden blbý kávovar.

dusankomoj
1. nov 2021

Mne sa páči ten nápad so sušeným ovocím,alebo orechmi👍sadrové andelíčky a poháre s menom sú fakt len dalšie blbosti,čo sa vyhadzujú pri veľkonočnom upratovaní.😇

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dusankomoj
1. nov 2021

@modrykun666 ja som nevyhodila! Iba priniesla do roboty na používanie zo 10 hrnčekov s nápisom Eva a znamením blížencov.😊

ankare
1. nov 2021

Prírodné mydlo

modrykun666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weronika171717
1. nov 2021

@elizabet173 nehnevaj sa, ale neviem aký má rozpočet, a to som aj autorke vyššie písala. Pre niekoho veľa, pre niekoho v pohode. To boli len príklady.