Vedúca školskej jedálne

28. mar 2022

Pekny dnik prosim vas je tu niektora veduca skolskej jedalne? Pracujem 2mesiac v skolskej jedalni a este neovladam pracu s programom,nakolko ma to nema kto zaucit a byvala veduca tam uz od noveho roku nie je.Zatial viem robit seky,zapisat deti na obedy kedze mame aj skolku tak aj skolke D,Ob,Ol.,vytvorit jedalny listok.Ale neovladam ako sa tam prijima tovar,penazny dennik...vlastne cely sklad v tom programe.vydajky od januara mam aj faktury a vsetko ale neviem ako to tam dat a co vsetko vlastne za mesiac musim mat hotove.Viete mi prosim niektora poradit? Budem moc vdacna

ladybug138
29. mar 2022

Uff, no myslim si, ze vsade funguje asi trochu odlisny system, zohnala by som si cislo na byvalu veducu a poprosila ju, aby ma to prisla naucit. V kazdej praci, kde som bola, ma musel niekto najskor zaucit. To ako fungujete, ze ta tam len tak nechali? Nerypem, len mi to pride cudne.

miskaska
29. mar 2022

Ja by som sa obratila na zamestnavatela, ze ta hodili do vody a potrebovala by si skolenie, kedze ta nemal kto zaskolit.

autor
29. mar 2022

Byvala veduca skoncila v decembri minuly rok a ja robim od februara,ma ma zaucat jedna pani co v skole robi a prebrala jedalen ale naucila ma len zaklady lebo ona sama nevedela ako sa stym robi, a teraz mi povedala ze treba to a to urobit a ja ze ale to este neviem nik ma to nenaucil a v zivote som stym programom nerobila a ze ked to vie ci by ma to naucila a ona ze to mate vediet vy nie ja.ona ma znamu ktora ju v tom programe ucila mne povedala par krat ze ju zavola nech to nauci aj mna a nic.ze sa to mam sama naucit... Tal som ztoho trosku zmatena lebo ma ma nastarost este mesiac a ked ma to naozaj nenauci a potom odide si robit svoje tak neviem ako🙈byvala veduca chcela prist ze ma to nauci ale nepohodla sa stou pani co ma zauca a ta jej zakazala vstup do skoly.chcela by som tam zostat bavilo by ma to mam aj skolu nato ale myslela som si ze pridem zaucia ma ale takto

zafir01
27. nov 2023

Ahojte . Je tu nejaká vedúca školskej jedálne ? Tiež ma hodili do vody ,s tým ,že mám plávať. 🫣 .
Dva mesiace dozadu neurobene účtovné závierky ,a do konca roka chcú prejsť z programu VIS na plnohodnotné využívaný edupage.
Dá sa to vôbec ? Ak máte skúsenosti s prechodom celej agendy z VIS na edupage ,napíšte mi prosím . Nerobila som dni s jedným z nich. Edupage len z pohľadu rodiča .Takže je pre mňa úplne všetko nové , žiadna prax . Bývalá vedúca je už mimo ,a pracuje sa v takom núdzovom režime . Sú ochotní mi pomôcť s niektorými vecami .no viem ,že väčšina bude na mne si veci naštudovať