Vedúca školskej jedálne

zafir01
27. nov 2023

Prosím vás ,dievčatá ,ktoré aktuálne pracujete ako vedúce šj v programe edupage ,prípadne presedlavate z iného programu na tento , môžte mi napísať aj súkromne . 🙏 .vďaka

luciak174
5. jan 2024

@zafir01 ja som začala teraz od januára 😊

novazienka
20. jan 2024

@luciak174 a ako sa darí? Páči sa ti ta praca? Je náročná?

novazienka
20. jan 2024

@zafir01 Ako si to zvládla? Tiež sa nad touto prácou zamýšľam.

zafir01
autor
21. jan 2024

@novazienka zatiaľ zvládam ,hoci som to už chcela vzdať . Prisla som do nešťastných pomerov . Bývalá vedúca na dlhodobej PN , s tým že po PN odchádza . Nik ma nezaucal . Proste ma posadili a rob 😄 . Pol roka vedúcu nemali a žiadna agenda sa neviedla . Zatiaľ robím len najnevuhnutnejsie veci potrebné pre uzávierky ,či podklady pre účtovníčku . Plat tabuľkový ako je na internete .ani o cent viac . Nevýhoda je v Tom ,že ak vypadnem hoci len na jeden deň, nemá má kto zastúpiť . Môžem čerpať PN či paragraf , ale moju prácu si aj tak musím dorobiť poobede ,či ďalší deň, spolu s tou v daný deň . Dovolenku tiež nemôžem čerpať inokedy ,ako cez školské prázdniny .a tej dovolenky nie je toľko ,ze by pokryla všetky prázdniny ,takže aj cez dní ,keď sa nevarí ,treba ísť do práce . Na druhej strane ten pracovný čas je super , čiastočne si viem aj z domu urobiť nejaké veci ...
No uvidím . Na tejto pozícii je skúšobná doba 6 mesiacov . Mám tri deti , najmladšia bude mať teraz 2 roky , vzali ju do škôlky , muž v zahraničí . A do práce odchádzam autom do druhého okresu . Nie som si istá , či tu zotrvam

luciak174
21. jan 2024

@novazienka zaúča má ešte vedúca, ktorá odišla do dôchodku. Zatiaľ to zvládam, robím cez Edupage, tak si veľa pozerám online školenia a podľa toho robím veci v programe. Platovo to nie je bohvie čo, na to je že je to dosť zodpovedá práca a mám pod sebou 8 kuchariek. Uvidíme ako to bude do budúcnosti.

zafir01
autor
21. jan 2024

@luciak174 no ja mám 950 v hrubom . Čo je ozaj veľmi málo ,na to ,čo od človeka vyžadujú . Nejaký posun sa nepredpokladá . V súkromnej sfére vie človek zarobiť samozrejme vždy viac ,než na týchto pozíciach vo verejnej správe

luciak174
23. jan 2024

@zafir01 takú sumu mám aj ja v hrubom. Ozaj je to suma, ktorá sa absolútne nevyrovná sume, ktorá by bola adekvátna k tejto náročnej práci. Čo všetko sa od vedúcej vyžaduje, tak sme naozaj podhodnotený. Ale žiaľ je to tabuľkový plat 🤷