Vedúca pošty - plat

21. júl 2020

Maminy, baby prosím vás poraďte mi, mam možnosť ísť robiť do jednej menšej dediny vedúcu pošty, aký plat si mam približne pýtať?? Ja ani len netuším, ako sa ma slovenskej poste pohybujú platy, potrebujem sa zorientovať, ďakujem.

veronikaszabova
22. júl 2020

Tiez dedina - kamoska je veduca posty, v cistom.ma nieco cez 500€

nelca84
22. júl 2020

Pochybujem, ze si budes "moct pytat" na platy su tabulky podla zaradenia do tarifnej triedy, cize zalezi od velkosti posty a kolko zamestnancov budes mat pod sebou

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ljzozv
22. júl 2020

@november1111 klobuk dole

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ella_price
22. júl 2020

Jedna vedúca pošty odišla pracovať k nám do firmy, ktorá sa zaoberá daňovým poradenstvom a povedala, že naspäť by sa už nevrátila 😃

11mirka22
22. júl 2020

Som na pošte už 23 rokov, a asi 10 rokov ako vedúca pošty v malej obci. Ak chceš ísť na poštu pracovať, musíš mať kladný vzťah k ľuďom a teda platy nie sú bohvie čo vzhľadom k zodpovednosti, ktorú budeš mať. Ja mám základ cez 800 v hrubom, v čistom je to okolo 600. Ak budeš šikovná, a máš trochu obchodné schopnosti, vieš si plat zvýšiť cez pohyblivu zložku mzdy, odmeny a odmeny za predaj produktov ( tipos, 4ka, poštová banka). Avšak v malej obci je okruh zákazníkov obmedzený.

autor
22. júl 2020

No ďakujem vám pekne vsetkym, veľmi ste ma nepotešili.. 🙂