Vedľajší príjem

3. dec 2023

Mamule ahojte. 🙂 zaujímalo by ma ci mate a ak áno aký máte vedľajši príjem popri materskej ? Nechcem vedieť sumu ale skôr to co robíte 🙂 v com ste sa našli počas toho ako ste boli doma s detičkami? Viem ze niektoré v ničom, že nemajú niektoré mamičky popri deťoch veľmi čas, avšak viem ze niektoré áno. 🙂
Chcem len tak pokecat , nič za tým nehľadajte
Ja vedľajší príjem nemám ale rozmýšľam si spraviť kurz angličtiny aj keď to má zabezpeci, posunie skôr neskoršie po materskej. 🙂

wagea
4. dec 2023

Pokračovala som v mojej práci - len jej bolo menej. Účtovníctvo, písanie odborných článkov, poradenstvo. Vypadnúť z práce som si nemohla a nechcela dovoliť. Pracovala som teda mimo pôrodnice aj popri deťoch, následne išli do jaslí a ja som nestratila 7 rokov doma. Teraz môžem robiť z domu, stále síce kvôli chorobám a prázdninám menej, ale nemusíme aspoň riešiť uvoľňovanie z práce a striedanie sa s manželom. Starí rodičia pracujú, nie je možnosť, aby boli s nimi, keď ochorejú. Aj do nemocnice na detské si vždy beriem notebook aspoň na nutné veci. Niekedy je to na nervy, niekedy musím dorobiť po večeroch, víkendoch, cez sviatky, ale má to veľa výhod. Môžeme si dovoliť byť aj veľa s deťmi. Neustále sa však musím vzdelávať a je to dosť veľký stres miestami...