V ktorom obchode by ste preferovali pracovať?

28. jún 2024

Viem že to záleží od prevádzky ale aj tak. Brigáda alebo TPP je to jedno. Ktoré z týchto obchodov by ste preferovali? Kaufland, Lidl, Tesco alebo Billa.
Nehovorte že žiadny. To nie je odpoveď ktorú chcem.

mia16081996
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tenerifka
28. jún 2024

Asi Billa, ale zalezi aj od toho kde. Dcera bola teraz na Sk, a miestna Billa bola plna ciganov, ale asi preto, lebo naokolo nic ine nie je. Ak by tam bol Lidl, bol by plny ciganov ten

alenamihal
28. jún 2024

ja by som brala TESCO alebo Billa...ale lidl a Kaufland je otroctvo

janai1
28. jún 2024

Robila som kedysi v kauflande a bolo to fajn. Kolegovia dvaja robia popri svojej práci na skrátený v Lidli a sú spokojní.
Čo poznám par ludi tak tí čo nezvládali prácu v kauflande a vyhodili ich sa zamestnali v Tescu

luccija
28. jún 2024

Billa

nelly234
28. jún 2024

Asi Billa

jana_eyre_2
28. jún 2024

Billa, tam je najmenej ľudí vždy z tých všetkých.. 😅

dundulica
28. jún 2024

@jana_eyre_2 svätá pravda, aj v pokladni je vždy najmenej pokladníkov😅

katkaseiner
28. jún 2024

Ja som pred 13 rokmi dosla z UK kde som pracovala v Tescu. Ono aj dost zavisi aku pracu mas vykonavat, ja som pracovala v .com ako picker, neskor na stock controle a nakoniec najdlhsie ako team leader na pokladniach.... ja som tu pracu mala velmi rada, aj sme dobre zarobili. Doma sme sa chceli dostat do programu pre cerstvych vysokoskolakov-absolventov (no mala som 6 rokov po vyske) ale nedali sancu... nevadi, robim v korporate 13 rokov a je mi fajn.... uz by som bez home officu urcite nevydrzala...

evcagabi
28. jún 2024

Ja som pocas vs brigadovala v kauflande a bavilo ma to 😊 hned by som si na chvilu sadla do pokladne a veselo si blokovala tovar 😅😅😅

janickacrazy
28. jún 2024

Viem, že to nie je v ponuke, ale ja by som išla radšej do menšieho obchodu, nie tieto veľké reťazce, tam som počula veľa negatív. Syn robil v Lidli a narobil sa ako kôň.

gypsomilka
28. jún 2024

@dundulica ja vzdy u nas v bille hovorim,ze maju asi daku pokutu ak otvoria nahodou dve pokladne naraz. Aspon teda u nas som zazila asi jeden raz ze sli dve pokladne.

petulda333
28. jún 2024

Robila som v kauflande,nebyt na p.cu sefky,ostanem. Praca ma bavila,plat super. Nerobila som ale predavacku

petulda333
28. jún 2024

@janickacrazy mensie horsie v tom,ze platis manko. Robila som aj cba,otras. Robis komplet vsetko a este platis

lexie321
29. jún 2024

Osobne som nebola ale najviac si kamaráti pochvaľovali Tesco ako brigádu. Či už pokladňa alebo vykladanie tovaru. Ale už to je tak 5 rokov.

scila
29. jún 2024

Kaufland alebo Billu. Ale asi Kaufland keďže lepšie platia. Ale chodiť ráno na 5, ako začínajú tí čo odkladajú tovar, to by som ja nezvládla, nie som ranné vtáča.
V Bille neviem či chodia tiež tak skoro.

petulda333
29. jún 2024

@scila keby len na 5 😁 pre mna to bola nocna mora. Na stedry den som bola v praci uz na 4 🤦🤦

A obcas aj nocne su

bosorkabb
29. jún 2024

Mám za svoj život prejdene všetky obchody. Dokonca v Tescu vyše 10 rokov. A vybrala by som si menší obchod a Billu.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marsmykkok
30. jún 2024

Billa určite nie, tam dávajú biedny plat-minimalku. Kaufland záleží ako ktorý, u nás by som nechcela, je vždy plno. Lidl dobrý plat, ale makačka. Ja by som si vybrala Tesco, plat priemer a aj práce priemer a nie je tam ani taká fluktuácia zamestnancov.

66simonka66
30. jún 2024

Lidl, nám viacero známych čo tam robili a chválili si.

zuzulka558
30. jún 2024

@gypsomilka kamoška robí vedúcu v bille, ani nie pokuty ale také nariadenia neexistuje otvoriť viac pokladni, proste prinútiť ľudí na samoobslužné a ta jedna za pokladňou ma ešte na starosť ak sa poaeriw samoobslužná,, manžel si tam raz zastal predavačku keď jej nadávali ze nejde karta, že keď chcete byť bez kontaktný tak si buďte a čakajte a nie papulovat predavačka ta za to nemôže sama si to nevymysla ale manažéri a podobný tupci co by ľudí zdierali

lakebabe
30. jún 2024

Záleží aké miesto. Suseda robila skoro v každom a vrátila sa zase do Billy. Najviac spokojna je , ale do Billy v shopping centre

lenush9
30. jún 2024

Tesco je obchod kde aj 10 rokov vidis tych istych ludi takze tam vydrzia... to o niecom hovori. V lidloch som iba brigadovala ako zamestnanec agentury na inventurach a tam bola strasne zla atmosfera...

domkakvet
30. jún 2024

Billa

bosorkabb
30. jún 2024

@lenush9 ja som v Tescu dala výpoveď po vyše 10 rokoch a kopec ludi tiež. Kedysi platilo že je to v pohode. Už neplatí.