Už dlho hľadám brigádu a nič

22. júl 2024

Hladam si od minuleho roka brigadu kde zarobim aspon 400 eur. Mam trvaly pomer na 8 hodin a volne iba vikendy. Hladam brigadu uz dlho. Bola som v Lidli tam som sa nepohodla s veducou pretoze podla nej som zatajila ze som ztp co nebola pravda. Do kaufu beru len na trvaly a do tesca ma ani nezavolali. Mam zdravotne vzdelanie ale v zdravotnictve robit nemozem. Poradte kde este hladat? Uz som zufala a potrebujem peniaze.
Trencin a okolie smer Banovce

sandri2009
22. júl 2024

A skúšala si hľadať upratovanie napr kancelárií alebo nejakých domácností ? Skús stránku hlídačky.sk

palicka
22. júl 2024

Ak si Zdravotnik, skús Ados lebo podobne služby. To sa dá robiť aj popri práci

autor
22. júl 2024

@palicka to nemozem moj zamestnavatel mi to neumoznuje

tiika
22. júl 2024

Chyžná, upratovačka, pomocná sila v kuchyni.. to je aktuálne takmer stále

drago12587
22. júl 2024

Vycestuj.. Škandinavia najlepšie :D .... Za 3-4 tisic v čistom mozes upratovat alebo robit daaku blbost.. časom dačo lepšie..

barborachors
22. júl 2024

casnicka, barmanka, vyroba... prip rob sanitarku, nocne.. neverim ze sa nieco nenajde. Alebo dmka kasa nic?

autor
23. júl 2024

Vsetko som presla a nikde nic nemozem najst. Som obmedzena hodinami. Robim od 7 do pol 4 takze cez tyzden nehrozi. Mozem iba cez vykendy. Dnes mi volali na pracu a im zas nevyhovuje moja pracovna doba. Ja uz fakt neviem. Kamoska vravi aby som skusila wolt

ivana11155
23. júl 2024

daj si do vyhladavaca PJ Servis, zabezpecuju brigady po celom Slovensku, daj si miesto kde hladas, ponukaju aj pracu cez vikendy, aj retazce, aj ine

esterr_ka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dancingqueen321
24. júl 2024

Moja mamka robi inventury, cez nejaku agenturu, robia len nocne, ma aj nejake priplatky za vzdialenosti atd a vie si vybrat ktore inventury a kam pojde. Ja som si jednu dobu privyrabala pisanim semestralnych a zaverecnych prac, aj poistovnictvo, pripadne mozes skusit aj livechat, co ale neviem ak si ztp, zalezi s cim si…

barborachors
24. júl 2024

krupierka v kasine cez víkendy nočné? vykladanie v skladoch niekde cez víkendy? podla mna sa da najst, obcianska inzercia na strazenie dochodcu? opytat sa na obecnom alebo na meste ci nepotrebuju?