Ukončenie pracovného pomeru 3 mesiace pred nástupom na materskú

misulka7
6. máj 2016

Ahoj baby mam otazku. Pracovnu zmluvu mam len do jula, termin porodu az v novembri..co do vtedy? Picham si fraxi som po plucnej embolii akurat neviem ci mi doktor da rizikove alebo nie..co potom? Platit vsetko sama, alebo ist na urad prace ..
Dakujem

liz_lemon
6. máj 2016

PN alebo UP

sashabb
6. máj 2016

@misulka7 myslím si, že by ti mali bezproblemov vypísať PN-ku. Treba sa len spýtať buď gynekologa alebo obvodného.

misulka7
autor
7. máj 2016

Na 4 mesiace mi ju nikto nevypise jedine byt od teraz pol roka doma na rizikovom ...

stastnablcha
9. máj 2016

@misulka7 preco by ti nevypisal na 4 mesiace PN? myslim ze uplne v pohode ... isto si neplat vsetko sama, je to uplna zbytočnosť ..

misulka7
autor
9. máj 2016

To je moj lekar uzasny...5-6 vysetreni mesiacne hematologia angiologia a podobne a pre neho to stale nie ne dovod...pri tom mne by to fakt pomohlo :(

alietam
9. máj 2016

zmenit gynekologa a ist na pnku vsak problem mozes mat aj v 6 mesiaci tehotenstva a ist aj vtedy na pnku nielen od zaciatku takze sup sup na pn

misulka7
autor
2. jún 2016

Tak baby problem pn dorieseny..lezim so zrazeninami na mozgu v nemocnici vedena na ambulancii rizikovej gravidity takze sa uz k mojmu panovi doktorovi vracat nemusim :/

stesil
2. jún 2016

Veľa šťastia prajem. 😉 všetko bude dobre ☺