Učiteľka chce zmeniť prácu

22. apr 2023

Kamoska ucitelka chce zmenit pracu. Prax 15 rokov v uceni geografie a biologie. Myslite, ze ma vobec sancu najst si nieco ine?

nelca0510
22. apr 2023

No,to by mala vedieť ona co vie a keď vyštudovala,čo všetko s tým okrem učiteľstva môže robiť.

zuzanockamt
22. apr 2023

Samozrejme, že má šancu. Závisí aj od toho, čo ešte vie ponúknuť. Ale nebála by som sa.

alienkami
22. apr 2023

Môže skúsiť nejakú administratívu, ale musí byť pripravená, že ju budú v podstate brať ako človeka bez praxe. Možno nejaký úrad - nech si skúsi pozrieť výberové konania na www.slovensko.sk, banky, poisťovne... Predpokladám, že za pás ísť nechce (hoci za pásom pracujú aj ľudia s VŠ vzdelaním - keď nič iné nie je). Môže si urobiť nejaký kurz - masérsky, jazykový... Možností je veľa.

zuzanockamt
22. apr 2023

A ak sa môžem spýtať, prečo plánuje zmenu práce? Vyhorenie?

autor
22. apr 2023

@zuzanockamt Stale to iste dokolecka. Rutina.

autor
22. apr 2023

@alienkami To je dobry napad.

alienkami
22. apr 2023

Každá práca sa časom stane rutinnou.

svetlonos
22. apr 2023

Mna skor zaujimalo, preco to riesis ty. Pretoze ak ona chce zmenit pracu a poprosila ta zu o radu, budis. Ake pokial ma v tom jasno, nepotrebuje tu odpovede cudzich ludi. Ale ak to zaujima len teba, tak ozaj nerozumiem, co riesis. Prosim ta to nemadlim v zlom, len to nechapem.

mamina7070
22. apr 2023

sice nechapem preco to neriesi sama ale napr tu moze skusit (len plat bude nizsi ako v skolstve)
https://open.slovensko.sk/VK/SelectionProcedure...