Ubíjajúci stereotyp v práci. Ako to vydržať?

petaboo
30. mar 2011

Nebaví ma každoddený pracovný stereotyp ide ma rozdrapiť od toho že vykonávam dookola to isté, jednoducho nepochopím ako niekto v našej inštitúcií dokázal vydržať trebárs aj 13 rokov, ja som tu už 5 a mám dosť !!!

latvia
30. mar 2011

@petaboo a co ti brani zmenit pracu? 😕

ivka225
30. mar 2011

Presne tak. Vcera som v rozhlase počula, že u nás je priemerný čas u jedného zamestnávateľa tri roky. Tak si nájdi niečo, čo ťa bude viac baviť.

pia22
30. mar 2011

@petaboo len dúfam, že nie si lekárka😀

inkinka
30. mar 2011

mas pravdu, koho by bavilo sediet 8 a 1/2 hodiny na internete, stale dookola to iste 😝 😀

petaboo
autor
8. apr 2011

@latvia veľmi dobrá otázka 😀

petaboo
autor
8. apr 2011

@pia22 joj nie to by som nezneisla xodé deckáá deň čo deň 😠

petaboo
autor
8. apr 2011

@inkinka aj toto bola veľmi dobrá myšlienka 😀 😎

petaboo
autor
8. apr 2011

jedno nepoxopím ako niekto dokáže vydržať pracovať v jednej inštitúcií/naša, či iná.../ napr. vyše 10rokov 😨 😕

nadhera
8. apr 2011

niekedy sa pracovalo systemom - nastupis a do dochodku si stale tam. 😒

viera27
8. apr 2011

@petaboo uplne kludne. Skoro v kazdej praci sa da zlepsovat, menit pozicie, ucit sa nove veci. Ja som v tej istej firme uz 10 rokov, ale uz na piatej pozicii. Zakazdym ked mam pocit ze uz ma to neobohacuje, tak si priberiem este nejaku druhu pracu a ak ma bavi, tak vymenim poziciu za poziciu. A myslim si ze v ramci toho isteho odboru je to v kazdej firme rovnake, len pod inou vlajkou 😉 .
BTW to je to iste ako s manzelstvom. Ked ta zacne nudit po par rokoch tak bud mozes vymenit manzela, alebo zapracovat na obohateni 😉

petaboo
autor
8. apr 2011

definuj prosím "dá sa zlepšovať" ... 😉

viera27
8. apr 2011

@petaboo ako by povedal Sokrates: Viem ze nic neviem.
Cim viac sa ucim, tym viac otazok ma napada. A nie som taky odbornik, aby som nemohla byt vacsi. Stale sa mas v com zdokonalovat, nove poznatky, nove informacie, skolenia, nove jazyky.... Tak to beriem ja. Ked mam naladu stale sprtam a zbieram nove poznatky. Ked nemam take obdobie, tak sa menej venujem praci a viac vsetkemu ostatnemu.

petaboo
autor
12. apr 2011

@nadhera Tak toto je riadne psyxo, ale bola to realita 😎

petaboo
autor
12. apr 2011

@viera27 myslíš že je to to isté my sme spolu už 6 rokov a stále mám pocit že sme spolu len pol roka čo sa týka zamilovanosti 🙂 😅 ♥

petaboo
autor
12. apr 2011

@viera27 Mňa obohacovať sa v práci moc nebaví bo vidím jaký je tu bordel bol a bude ... a radšej "šprtám" úúúplne iný druh informácií, čo obohatí čisto mňa a nie mňa v súvyslosti s touto inštitúciou 😖 Asi tak mňa baví všetko možné len nie táto práca no som lenivec niečo meniť, je to tu predsa len teplučké miesto, trošku začarovaný kruh. Ale čo ma najviac po práci obohatí okrem milovanej osoby je šport, myslím, že to je vynikajúci "liek na prácu" 😎

petaboo
autor
12. apr 2011

Inak ďakujem za reakcie baby 😉