Tipy na prácu z domu na dedine

vercicha
28. nov 2016

Zaujimaju ma tipy ako by sa dalo zarobit na dedine pracou z domu 😉 napada Vam nieco? Jedna sa mi o trvaly prijem cca 500€ a viac. Nie klikacky, MLM a pod. Vacsina obyvatelov je starsia. Vacsie mesto najblizsie 2 km a potom 30 km Kosice. V dedine su 3 potraviny (Coop jednota, Milk Agro a Fresh), skolka, skoly, posta, krcmy. Podnikanie s nizkymi pociatocnymi nakladmi... Popripade co Vam na dedine chyba? Ake sluzby? Vdaka za tipy 😉 nemusime sa bavit co viem robit alebo nie je to ako inspiracia, napady 💚

moni244
28. nov 2016

Hm a ako by si si tu pracu z domu predstavovala? Lebo za 500 eur, na vychode, praca z domu, je dost odvazna predstava.

danika12
28. nov 2016

No neda mi neprispiet. Ja teraz byvam v Londyne, ako mnoho ludi isla som za pracou. Ale kebyze sa raz vratim domov , na dedinu viem presne co budem robit. Chovat zopar koz, predavat mlieko, syry atd. , bio vajicka, popride robit mydla z kozieho mlieka. Vsade je tolko moznosti len ich treba vidiet , a vyuzit to kde sme.

vercicha
autor
28. nov 2016

@moni244 zaujima ma cokolvek 😁 viem ze je to odvaha. Su to napady a tipy. Cokolvek co chyba z pohladu ludi byvajucich na dedine, popripade zarobku z domu. Idealne su stavebniny, zahradkarske potreby a pod to treba na dedine stale, ale nie su tu na prenajom ziadne priestory a teda to je na zaciatok vysokonakladove podnikanie. Takze skor "mobilne" sluzby alebo praca z domu 😉

missdiva
28. nov 2016

@vercicha 2km je velmi blizko, takze na tvojom mieste by som hladala nieco co chyba ludom v tom najblizsom meste, pripadne v Kosiciach (cim viac ludi mozes oslovit, tym mas vacsiu sancu na uspech). Ked zarabas sama na seba musis byt pre danu vec naozaj nadchnuta a robit to s radostou (inak je to predom zaruceny neuspech).
Pokial chces pracovat prevazne z domu len s pocitacom a hlavou, tak skus uctovne poradenstvo a tomu podobne veci. Ak mas peniaze na prenajom priestorov tak moznosti je neskutocne vela, napr.: otvorit si sukromnu jazykovu skolu, kozmeticky salon, cestovnu kancelariu...
Vela zalezi od toho co mas vystudovane, ci by si mohla robit aj nieco z remeselnych a viazanych zivnosti alebo ci sa ta tykaju len volne, podla tvojich zrucnosti mozes premyslat o oblasti...

m.i.r.i
28. nov 2016

@vercicha kedze pises ze nezalezi co vies-- tak da sa ucit jazyky cez skype doma, kto je odbornik v IT, tak opravovat pocitace/pomahat s problemami s pocitacom...spominane uctovnictvo, dane a ine papierovacky, rozne druhy poradenstva, ale aj praca pre velku firmu, kde sa zaskolis a nejaky cas chodis do prace a potom robis uz dma...
Ked ide o podnikanie -- zalezi zas na mnohom, ale tak podnikat mozes v com chces..otvorit si penzion, interierove ihrisko, jasle, skolku, jazykovu skolu, postavit bazen a prevadzkovat baby plavanie, zaviest nieco pre mamicky s detmi -- volnocasove, hackovat, strikovat, nieco vyrabat...a je to tazko povedat, kolko zarobis, zalezi po akom case, ake su naklady, aky je dopyt..teda spravit si prieskum...je to veeeelmi vseobecne co sa pytas

obsadenemeno
28. nov 2016

Kadernicka? Krajcirka? Organizovat oslavy? Teraz su v mode party pre deti, aj ked 500eciek na mesiac ti to nehodi..... alebo online predaj niecoho, prirodna kozmetika je in, ci ozdobne vecicky do domu....vyrabat sviecky?

guinevre
28. nov 2016

@danika12 Ja by som to rada aj v meste robila :D Kozicky, kravicky, bez tyrania a hormonov. Cim som starsia, tym viac mi chyba zahrada za rodinnym domom (ktoru som si v detstve velmi nevsimala). Tu mam taku 40-50m2 zahradu, nic moc :/

moniika05
4. aug 2018

https://www.ermail.cz/link/CcaYXYmVaNaAjaVV7mXJ...
Ja si pomaham klikackou, nie je to vela, ale ked ma toho clovek viac, tak si vie privyrobit..

natia29
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nada89
10. dec 2018

@moniika05 ahoj, koľko času pri tom musíš stráviť aby si mala aspoň 200€? Či toľko nieje ani reálne?

spectra
5. okt 2020

ahoj, ponúkam služby externej účtovníčky, ak potrebuješ, ozvi sa

reni1512
5. okt 2020

@spectra mozem sa opytat robis kurzy?alebo ? vdaka

pbra40
5. okt 2020

@vercicha obchod so zmiesanym tovarom (drogeria, papiernictvo, domace potreby, papucky pre deti do skoly, mini hrackarstvo, pantofle pre seniorov)... vela starsich ludi sa nedostane do mesta, tak vykryt to co im chyba a co nakupuju

spectra
6. okt 2020

nerobím kurzy, robím priamo spracovanie účtovníctva