Tesco - pracovná doba

erikaa09
10. dec 2020

Ahojte. Pracujete niektora v tescu a vam vedeli vyjst v ustrety co sa tyka pracovnej doby ?? Napriklad ze zacinate o 7.00 a koncite o 15.00 ? Ďakujem pekne

s_a
10. dec 2020

síce nepracujem, ale pochybujem, že si môže zamestnanec diktovať pracovnú dobu, uchádzačov majú určite dosť a zamestnanci sa potrebujú striedať na zmenách, takže kvôli tebe nebudú meniť celý režim iných ľudí

rebeca89
10. dec 2020

@erikaa09 Ahoj,áno pracovala som a určite to nie je možné,keďže taký pracovný čas by chcel mať každý.

klarissa25
10. dec 2020

Nie je to mozne... To by tak chcel kazdy pracovat.. Ja robim v lidli tam mi vychadzaju v ustrety tak ze robim tyzden ranne tyzden poobedne tyzden medzi smenky.. A vikendy akokolvek... A som rada ze mi aspon takto vychádzaju v ústrety..

marsmykkok
10. dec 2020

@erikaa09 treba sa opýtať v tescu, nie na koniku.

tetaandulkova
10. dec 2020

Pracujem v Tescu ako vedúca, dalo by sa, ale záleží od prevádzky a od manažéra. U nás by sa dalo, ranné smeny u nás začínajú o 5:30, niekedy o 5:00... o 6 po otvorení musí byť vyložená komplet pekáreň, napečené pre zákazníkov, to preto. Čiže v takomto prípade by museli byť okrem teba ešte 2 pracovníčky na smene aby sa to dalo. Čož po novom je u nás bežne " normálne" že je ráno len 1 pracovník, ktorý nachystá pekáreň, vypečie atď a hneď ide sadnúť do pokladne. Tu sa ale bavíme o ranných smenách. Celý mesiac mať naplánované ranné zmeny ako pracovník OJ nieje možné, túto privilégiu majú len CKZ pracovníci ale to musí byť zamestnanec zapísaný v rozvoji 🙂

erikaa09
autor
10. dec 2020

Ja som myslela len ranky mat od 7.00 do 15.00 ako poobedna smena by mi bolo jedno kedy. Viem ze napriklad kamoska pracuje inde a tam jej vedia vyjst v ustrety. Ano viem ze vsetko zalezi od manazera len mna zaujima ci niekto vobec takto pracuje a ci je sanca

erikaa09
autor
10. dec 2020

@klarissa25 mne kamoska robi v lidli. Robi len ranky ,bez vikendu a v pohode. Ale do lidlu nechcem. Sem tam ak muzovi padne ranna vie prist aj poobede

klarissa25
10. dec 2020

@erikaa09 no tak to sa mi moc nezda.,... možno ak robí na nejaký skrateny uvazok

buba7
10. dec 2020

Ahoj, ja som pred pár rokmi robila v tescu....pokiaľ máš "dobre vzťahy" s nadriadenými, všetko sa dá
Ja som to nepotrebovala, vtedy som dieťa nemala, ale kolegyne, ktoré potrebovali, to mali prispôsobené podľa toho ako hlboko boli pichnutie v za*ku vedúcej...jednej vyhoveli, druhej nie 🤷🏽‍♀️ obe rovnaké životné podmienky ...

princeznasevera
10. dec 2020

@erikaa09 moja suseda to tak ma lenze ma 5 deti a je na ne sama nema nikoho 🙄

ckatka
10. dec 2020

@erikaa09 nuž ale musíš mysliet na to, že keď ty budeš mať nonstop rannú, niekto iný musí mať nonstop poobednu. Koľkým ľuďom to tak vyhovuje? Neviem ci je pre teba tesco.teda dobra voľba....ak tak na brigády len

marsmykkok
10. dec 2020

@ckatka študenti, ľudia čo majú druhú prácu, dôchodca čo napríklad musí ráno odprevadiť vnúča/vnúčatá do školy/škôlky a tak, takže je to fakt individuálne od skladby zamestnancov. preto si myslím, že také veci treba riešiť priamo v konkrétnom tescu.

petulda333
10. dec 2020

@klarissa25 aj v nasom lidli takto vysli v ustrety dvom mamickam

klarissa25
10. dec 2020

@petulda333 fakt?? tak ono sa to možno da pri skratenom uvazku no pri plnom no neviem neviem...každopadne zavisí od vedenia ako píšem....

petulda333
10. dec 2020

@klarissa25 to uz neviem. Ale su na plny uvazok. Bratrancova zena tam robi veducu a tiez spominala, ze keby som chcela tak tam mozem ist robit a mat taku smenu.

klarissa25
10. dec 2020

@petulda333 tak u nas sa to neda, to by chceli potom u nas všetci tak robiť a to sa neda....

erikaa09
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erikaa09
autor
10. dec 2020

@ckatka myslela som ze viem robit rannu a poobednu. Pricom poobedna mi nerobi problem. Len ranna je problem

andreasko
22. jan 2021

@tetaandulkova presne ako píšeš
Som ako ckz 😊ff

luccija
22. jan 2021

@erikaa09 poznam aj v Tescu aj Lidli vsetko je o dohode, veducej, zamestnanoch nevyskusas neuvidis...

tetaandulkova
22. jan 2021

@andreasko a v ktorom pracuješ ? 🙂

zuzicka256
22. jan 2021

Tie co tvrdite ze sa neda nemate pravdu. Da sa dohodnut s manazerom alebo vedenim. Oficialne to nie je mozne ale nie su to az taki curaci a vedia to urobit tak aby ti to posunuli. Samozrejme musis mat relevantny dovod a pohyblivost casu +-2 hod nie pol dna. Kolegynka tak robila kym mala malu v skolke.

andreasko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz