Terénny sociálny pracovník

kamtocumis
26. sep 2017

Ahojte, je tu niekto terénny soc. pracovník/ pracovníčka alebo ho máte v rodine či známeho? Chcela by som vedieť aký je váš reálny plat v hrubom/ v čistom? ďakujem

lusy1507
26. sep 2017

@kamtocumis ja som pracovala ako terenny soc. pracovnik/ usek pomoc v hmotnej nudzi. Praca super, aspon pre mna dokonala.... do 3 mesiacov som skoncila, prave kvoli peniazom. Osobne som z toho vyzit nevedela.. plat zalezi od odpracovanych rokov v statnej sprave. Ja som vtedy nemala ziadne... 😐 plat v cistom ti kludne poslem do spravy, napis mi.

katarinapekna
26. sep 2017

Viac ako 400e to nebude,s uznaním praxe max.500 v cistom

gayano
27. sep 2017

No podla toho, ci budes robit pre treti sektor, alebo stat - tam to je zufale - ako pise lusy1507. A v kazdej tretosektorovej organizacii je to rozne, zavisle na mnohych veciach. Ja robim v neziskovke, nie cisto teren - ale je sucastou a som spokojna.

lenka13021
30. sep 2017

Mne štát za prácu s rómskou komunitou, 8hod.prac. čas, dochádzka 5 km ponúkal od 300 do 400 EUR. Blázni.

bonovka
30. sep 2017

Je ale rozdiel TSP a asistent TSP.su tam tabulky,s predchadzajucou pracou v st. sprave plat vela nema,pretoze platy TSP su financovane z Eurofondov,podla projektov,na ktore su vyclenene peniaze,nie priamo zo statnej spravy ako takej..preto sa na takychto zamestnancov nevztahuju napr.ani odmeny a priplatky.plat zalezi aj od toho,ci je TSP zamestnany vo verejnej alebo v statnej sprave..nie je to celkom jedno..

lenka13021
30. sep 2017

@bonovka viem, že je to rozdiel, ja som mala byť TSP, nie asistent, áno bol to projekt z eurofondov, keďže práca si vyžaduje vysokoškolsky vzdelaneho človeka, tak trvám na tom, že je to úbohé ponúkať taký zárobok.

bonovka
30. sep 2017

@lenka13021 skor som reagovala na autorku,ale suhlasim,ze 300-400 je malo.kazdopadne,neviem,kde Ti ponukali taky plat a ci islo o verejnu alebo statnu spravu,zalezi aj na tom,kedy to bolo,v ktorej dobe.ale co som sa ja stretla s platom TSP cez EU projekty financovane z EF v sucasnej dobe,pohybuju sa v cistom okolo 500-550€.mozno aj od regionu zavisi,to uz tazko posudim..

lenka13021
30. sep 2017

@bonovka bolo to v júni tohto roku a išlo o štátnu správu, krajný východ SK. Neviem prečo ale mne bolo riadne do plaču, cítila som sa strasne, veď tí rómovia možno majú väčší príjem ako ponúkali mne. No čo už.

bonovka
30. sep 2017

@lenka13021 vovnie evla, rpipadoch to nie je len mozno.. ;) na UPSVaR to bolo?ak,tak ake odd.?

fidorka7
30. sep 2017

@kamtocumis
záleží cez ktorý projekt, lebo priamo v projekte sú schválené aj platové podmienky zamestnancov. Veľa to ale nebude, s tým nepočítaj.

bonovka
30. sep 2017

@lenka13021 teraz pozeram,co mi zas mobil popisal..malo tam byt: vo vela pripadoch to nie je len mozno..

girlnextdoor
30. sep 2017

Pracovala som ako terénny sociálny pracovník (potreba VŠ vzdelania) cez projekt EU na MsÚ. Mala som dve asistentky (potreba min maturita). Boli sme zameraní na prácu s rómskou komunitou v meste, takže v podstate cele dni v teréne.
Plat som ja mala cca 550 euro, dievčatá do 400.

tiper24
30. sep 2017

@kamtocumis 450 eur v cistom, stravne listky, sluz. mobil, vela sa nenarobis

bonovka
30. sep 2017

@tiper24 kde ako.. (mobil,listky a malo prace nie su vzdy standard.. ;) )