Telekom Doma - obchodný zástupca

11michal6
25. sep 2024

Ahojte, má niekto skúsenosť s prácou obchodného zástupcu pre Telekom Doma na živnosť? Link na pracovnú pozíciu nižšie. Ďakujem.

https://www.profesia.sk/praca/partneri-slovak-t...

maranco
25. sep 2024

@11michal6 pochybný inzerát, cez 2 firmy sa budeš starať o zákazníkov tretej firmy,
nechcú trvalý pracovný pomer pričom budeš vystupovať v mene inej firmy akoby zamestnanec
vlastné služobné auto, ako to ošetria bude to prenájom, kto bude zodpovedný za škodu?
"všetky pracovné pomôcky potrebné na výkon práce" tiež nejaká zmluva o zapožičaní?

z pohľadu zákazníka s kým budem uzatvárať/podpisovať zmluvu o poskytovanie služieb Telekomu, so živnostníkom, s Manuvia s.r.o., alebo s Slovak Telekom, a. s.?

egonsk
25. sep 2024

@11michal6 DT presadil a presadzuje v ramci skupiny taku skupinovu politiku, ze aj jehovisti by im zavideli a ani pracovat pre ich partnera nie je med lizat, lebo ju musi prijat, pokial tak uz neucinil. Ja by som na to nemal zaludok, ale ked sa citis plny sil, energie a si huzevnata ovecka naucena posluchat od A po Z, kludne do toho chod 😉

11michal6
autor
25. sep 2024

@maranco Áno, som skeptický, keďže hľadajú po celom Slovensku a aj na živnosť, ale bol som zvedavý, či niekto nemá skúsenosť, či som není len príliš skeptický 😀

11michal6
autor
25. sep 2024

@egonsk Čiže obháňanie ľudí skrz ich databázy s cieľom mať čo najväčší predaj

maranco
25. sep 2024

@11michal6 bežne sú tam také praktiky dôchodcovi s tlačítkovým telefónom nanútiť bezplatný internet do mobilu lebo teraz je akcia zadarmo a počítať s tým že si to potom nevšimne ak skončí bezplatné obdobie prípadne príde sa sťažovať po prvej vyššej faktúre a zrušiť to musí prísť osobne na pobočku

11michal6
autor
25. sep 2024

@maranco To sa bije s mojou povahou, síce som extrovert a rád robím s ľuďmi, ale rád pomáham, nie oje*, takže vlastne o triedu horšie ako robiť u ich partnera na pobočke na TPP ako predajca, kde sa tiež tlačí na takéto praktiky.

gas1201
25. sep 2024

ano, bol som na pohovor a dokonca aj jedeň "skúšobný deň" ako obchodný zástupca. ten deň vyzeral asi tak - ráno okolo 9 sa prišlo na firmu, nasledovala porada, následne sa išlo na obed. po obede sa sadlo do aút (väčšinou 4 v jednom) a rozniesli nás po dedinách - každý mal na starosti jednu. a následne až do nejakej 18-19 večer si proste chodil a klopal a núkal a pod... pokial nebudeš mať objednávky, tak nezarobíš. pracovná doba je nastavená tak aby čo najviac ľudí bolo doma čiže ty v podstate od po-pia si úplne mimo. druhý deň som tam už neprišiel

egonsk
25. sep 2024

@11michal6 Na TPP mas benefity, ktore na zivnost nemas ... ale kazdodenne porady a potom vykazovanie cinnosti a uspechov, aby si zarobil... navyse ludia ked zistia, ze nieco je inak ako by chceli, budu priamo teba chciet a na teba sa odvolavat, atd..atd..

11michal6
autor
25. sep 2024

@gas1201 Už to človeku dáva zmysel, prečo majú neustále voľné pracovné pozície, toto by som nemohol robiť

11michal6
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz