Telefonistka v spoločnosti Finest

janickacrazy
24. feb 2015

Ahojte mamičky, bola mi ponúknutá práca telefonistky vo firme Finest. Pracovať by som mala z domu a za 8 hod. prácu ponúkajú 400 eur plus nejaké odmeny, ak budem mať nejaké výsledky. Môjmu mužovi sa to veľmi nepozdáva, myslí si, že je to nejaký podvod. Bola by som veľmi rada, ak by sa mi ozvala nejaká žena, ktorá pre túto spoločnosť pracovala ako telefonistka, či je to naozaj reálne alebo zase nejaká blbosť, lebo treba ísť na školenie na druhý koniec republiky, tak nech sa tam netrepem zbytočne. Ďakujem.

palomablanca
25. feb 2015

ahoj. ja som tiež zareagovala na ich inzerát - s tým, že by som to chcela robiť na polovičný úväzok. na koniec sa mi ozval chlapík, vypytoval sa ma, že prečo vlastne chcem robiť takúto prácu a tiež mi povedal, že by bolo treba ísť na školenie do Senice. tak som sa na to vykašlala. Pracujem na TPP, do Senice sa mi nechcelo.....Viac ti k tomu žiaľ nepoviem...

janickacrazy
autor
25. feb 2015

@palomablanca Dakujem, že si aspoň napísala. 🙂

mafinka79
30. júl 2015

@janickacrazy ahoj. Mozem sa spytat ci si to skusila. Mne volali dnes,tak ci mam obetovat peniaze a cas na cestu. Vdaka.

janickacrazy
autor
2. aug 2015

@mafinka79 Ja som tam nakoniec nešla, lebo som zistila, že som tehotná, tak som to nechala tak, takže fakt neporadím.

marianne1
11. jan 2016

Ahojte, zvazujem tuto ponuku prace, ma niekto prosim skusenosti?

macilaci
4. apr 2016

ahoj, nikto nič? aj mna to zaujíma. dakujem