Telefón z práce

16. okt 2023

Minuly tyzden som bola na pohovore, sef mi povedal ze bude do dnes davat vediet aj tym uchadzacom ktorych si nevybral ale ze ja poziadavkam vyhovujem. Dnes mi odtial volali, zvonil telefon asi 10 sekund, potom zlozili, ja som hned volala naspat. Nikto nezdvihal, volala som aj neskor, opat nikto nic. Nie je to sukromne cislo sefa, ale normalne telefonne cislo na prevadzku kde sa dovolate aj ako zakaznik, z toho cisla mi aj volali pred tym stale, aj dnes co mi prezvonili. Je to divne, nechapem co to malo znamenat. Aj ked nemaju zaujem, naco mi potom volaju a potom nezdvihaju?

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domkakvet
16. okt 2023

Skus este zajtra zavolat, ale zrejme nemali zaujem.

deti95060810
16. okt 2023

možno len niekto odbehol a nemal kto zdvihnúť tel.
načo už robiš závery...

jasminet
16. okt 2023

napis im mail

gulka123
16. okt 2023

@julia_a_romeo a kde inde sa to ma opýtať? Keď jej nezdvihajú? Tak asi len chcela vedieť či tu nie je náhodou niekto s podobnou skúsenosťou…🙂 keby jej zdvihli alebo volali opäť tak sa asi nepýta…🙂

ljzozv
17. okt 2023

Prepáč, ale desať krát zvoniť nie je prezvonenie, ale klasické volanie.

jana_eyre_2
17. okt 2023

@ljzozv písala že zvonil 10sekund nie 10x..

jana_eyre_2
17. okt 2023

Napísala by som email a vysvetlila čo sa stalo, že si ani dvihnúť nestihla, teraz nedvihaju a že by si ocenila keby ti vysvetlili o čo ide.. ešte je možnosť že ťa vybrali, volali hromadne uchádzačom ktorých vylúčili a tvoje číslo vytočili omylom.. potom z nejakého neznámeho dôvodu ti to nechceli vysvetliť, neviem.. 😅

ljzozv
17. okt 2023

@jana_eyre_2 aaaaaa ranné nepozorné čítanie, ale teda desať sekúnd mi tiež príde dosť na zvonenie.

julia_a_romeo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gulka123
23. okt 2023

@julia_a_romeo pozri sa…🙂 toto je stránka kde sa ľudia pýtajú, kde si pomáhajú, kde si radia…keby sa nepýtala tu tak by sa pýtala na nejakej inej stránke… nevidím na tom nič zlé ;) Pozeráš si aké hlúpe otázky sa tu ľudia niekedy pýtajú??? Omnoho hlúpšie a horšie než je táto… prečo by som nemala upratané v hlave? 😃 pretože ju obraňujem a ty máš nervy a iný názor? ☺️ ja naozaj neviem aký je rozdiel medzi tým opýtať sa tu alebo si to vyhľadať na Google…itak by Google vyhodil len nejaké fórum kde je podobná diskusia…achjaj…🙂 som zvedavá prečo si ty na modrom koniku 🙂)) či sa ty žiadne otázky tu nepýtaš alebo nehľadáš na niečo odpoveď 🙂